Të gjitha lajmet

JUNIKU - LIBURNI

Liburni pa pengesë kalon Junikun

FOTO/ Arkiv

Liburni pa pengesë kalon Junikun

29 October, 2018 @12:54

Skuadra gjakovare e futsallit, Liburni, pa telashe e mposhti Junikun me rezultat 9-1.

Dobroshi në këtë ndeshje shënoi hat-trick, derisa u ndihmua edhe nga Selmanaj (2x), Alaj (1), Alibegu (1) Krasniqi (1) dhe Nikolla (1).

TABELA AKTUALE

Liburni pa humbje gjendet në krye të tabelës, derisa Juniku me 4 pikë të grumbulluara gjendet në pozitën e gjashtë.

NISIN NË FUNDJAVË

Gjysmëfinalet e PlayOffit

14 May, 2019 @13:55

Garat e rregullta në Superligën e futsallit tashmë kanë përfunduar dhe dihen katër skuadrat të cilat do t’i vazhdojnë garat…

PRISHTINA

Prishtina me super përforcim

22 February, 2019 @10:31

Skuadra e futsallit Prishtina, arriti marrëveshje me lojtarin Azem Ibrahimi. Azemi në shtatë vitet e fundit ishte në Superligën e…

LIBURNI - PRISHTINA

Kupa e Kosovës shkon te Liburni

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

17 February, 2019 @22:19

Skuadra lidere e Superligës së Kosovës në futsall, Liburni, ka arritur që të fitojë trofeun e Kupës së Kosovës sot.…

PRISHTINA FUTSALL

Prishtina siguron më të mirin e vitit

6 February, 2019 @11:01

Skuadra e Prishtinës në futsall, ka arritur marrëveshje me futbollistin Dardan Topilla, që është zgjedhur lojtari më i mirë i…

PËRFAQËSUESJA

Kosova mposht Andorrën, arrin fazën e dytë kualifikuese

2 February, 2019 @10:56

Pas fitores 5-1 ndaj Norvegjisë, përfaqësuesja e Kosovës në futsall e ka mposhtur sot Andorrën me rezultat 3-5, për…

Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga