Të gjitha lajmet

LIBURNI - MALISHEVA

Liburni perfekt!

Liburni perfekt!

2 November, 2018 @23:16

4 ndeshje, 4 fitore për skuadrën gjakovare Liburni.

Viktima e radhës ishte skuadra e Malishevës të cilën e mposhtën me rezultat 7-2.

Golashënuesit për Liburnin ishin Alaj (2x), Selmanaj (2x), Krasniqi (2x) dhe Alibegu (1).

TABELA AKTUALE

Liburni me 12 pikë të grumbulluara gjendet në krye të tabelës, derisa në javën tjetër do të përballet me Prizrenin.

PRISHTINA

Prishtina me super përforcim

22 February, 2019 @10:31

Skuadra e futsallit Prishtina, arriti marrëveshje me lojtarin Azem Ibrahimi. Azemi në shtatë vitet e fundit ishte në Superligën e…

LIBURNI - PRISHTINA

Kupa e Kosovës shkon te Liburni

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

17 February, 2019 @22:19

Skuadra lidere e Superligës së Kosovës në futsall, Liburni, ka arritur që të fitojë trofeun e Kupës së Kosovës sot.…

PRISHTINA FUTSALL

Prishtina siguron më të mirin e vitit

6 February, 2019 @11:01

Skuadra e Prishtinës në futsall, ka arritur marrëveshje me futbollistin Dardan Topilla, që është zgjedhur lojtari më i mirë i…

PËRFAQËSUESJA

Kosova mposht Andorrën, arrin fazën e dytë kualifikuese

2 February, 2019 @10:56

Pas fitores 5-1 ndaj Norvegjisë, përfaqësuesja e Kosovës në futsall e ka mposhtur sot Andorrën me rezultat 3-5, për…

PËRFAQËSUESJA

Bindshëm ndaj Norvegjisë, ndaj Andorrës kërkohet kualifikimi

31 January, 2019 @20:48

Pas humbjes 5-0 në ndeshjen e parë ndaj Bjellorusisë, përfaqësuesja e Kosovës në futsall ka reaguar në takimin e zhvilluar…

Të gjitha lajmet nga Futsall Superliga