Të gjitha lajmet

SUHAREKË

Lideri i Superligës aplikon masat mbrojtëse ndaj Coronavirusit

Fotot: KFBallkani/fb

Lideri i Superligës aplikon masat mbrojtëse ndaj Coronavirusit

12 March, 2020 @11:40

Skuadra lidere e Superligës së Kosovës, Ballkani, pas vendimit të Qeverisë së Kosovës për mbrojtje nga Coronaviursi - menjëherë ka aplikuar masat mbrojtëse, duke dezinfektuar tërë ambientet e klubit, përfshi edhe stadiumin dhe zyret e klubit.

ballkani

Mbrëmë edhe FFK-ja ka bërë të ditur se ndeshjet e radhës në Superligë do të luhen pa prani të tifozëve dhe të pranishëm në ndeshje do të jenë vetëm zyrtarët e skuadrave dhe të Federatës.

ballkani coronavirus

Ballkani në xhiron që vjen pret Drenicën në Suharekë.

ballkani coronavirus

ORARI I NDESHJEVE NË CIKLIN E TRETË

Cila skuadër ka orarin më të favorshëm?!

Foto: KFFlamurtari/fb

9 March, 2020 @23:27

Përkundër humbjes në xhiron e XXII Ballkani ka përfunduar ciklin e dytë të ndeshjeve të Superligës si lider. Ekipi…

DUKAGJINI 1-3 DRENICA

Drenica përmbys Dukagjinin për fitoren e dytë radhazi

9 March, 2020 @16:44

Drenica ka marrë edhe fitoren e dytë radhazi në Superligë për të arritur 30 pikëshin në Superligë dhe stabilizimin edhe…

FERONIKELI 2-0 VUSHTRRIA

Tovërlani debuton me fitore

9 March, 2020 @16:23

Në ndeshjen e parë të tij zyrtare pas rikthimit në stolin e Feronikelit, Afrim Tovërlani ka debutuar me fitore. …

FLAMURTARI 2-1 BALLKANI

Flamurtari shkakton humbjen e parë të Ballkanit pas 1 dhjetorit

9 March, 2020 @16:06

Flamurtari ka arritur të dalë triumfues nga dueli i nxehtë i zhvilluar sot në Prishtinë, ku përballë kanë pasur liderin…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Drenica

9 March, 2020 @13:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Drenicës. DUKAGJINI: Muhaxhiri, Shala, Basriu, Doshlaku, Marmullaku, Dushi, Grabanica, Gojani, Merlaku, Elezaj, Arifaj. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga