Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje

Liga e Parë fillon nesër me dy ndeshje


26 August, 2021 @21:54

Liga e Parë në futbollin e Kosovës, fillon nesër me dy ndeshje.

Xhiron e parë do të hapet me dy ndeshje: Trepça 89’ - Liria dhe Arbëria - Flamurtari.

Këto dy ndeshje do të luhen nesër më 27.08.2021

Të shtunën luhen ndeshjet: Onix - Vëllaznimi, Rahoveci - Besa, A&N - Drenasi, Istogu - Trepça, Fushë Kosova - Kika dhe Ramiz Sadiku - 2 Korriku.

Të dielën: Vushtrria - Vitia dhe Ferizaji - Vllaznia.

Të githa ndeshjet luhen nga ora 17:00.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë