Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

UEFA

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel

Trajneri i vitit: Thomas Tuchel


26 August, 2021 @21:09

Sot është hedhur shorti për fazën grupore të Champions League për stinorin 2021/22.

Përveç shortit, janë ndarë edhe çmimet individuale e stinorit 2020/21.

Trajneri i vitit nga UEFA-ja, është zgjedhur gjermani Thomas Tuchel.

Strategu gjerman erdhi te Chelsea më 26 janar 2021 dhe arriti të shpallet kampion në Ligën e Kampionëve. Chelsea gjithashtu e fitoi edhe UEFA Superkupën, ku rol të rëndësishëm luajti trajneri Tuchel në suksesin e skuadrës londineze.


SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

REFEREE

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

FFK Superliga

Caktohen referët e xhiros 2 në Superligë

26/08/21 @ 17:59

ANGLIA

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin

Kualifikimet për Botëror

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin

26/08/21 @ 15:10

ROMË

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

Serie A/Transfere

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

26/08/21 @ 14:59

MALISHEVË

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

FFK Superliga

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

26/08/21 @ 14:48

PODUJEVË

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

FFK Superliga

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

26/08/21 @ 14:35

SHORTI I CHAMPIONS LEAGUE

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

Champions League

Champions League - grupet për edicionin 2021/2022

26/08/21 @ 19:15

CHAMPIONS LEAGUE

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

Champions League

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

26/08/21 @ 00:00

TRESHJA NGA KUALIFIKIMET

3 skuadra siguruan Champions League sonte

Champions League

3 skuadra siguruan Champions League sonte

24/08/21 @ 22:53

PLAYOFF

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

Champions League

Vendasit me fitore, Malmö më afër Championsit

18/08/21 @ 23:32

SUPERKUPA: CHELSEA - VILLARREAL

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

Champions League/Europa League

Vazhdon magjia e Tuchellit, Superkupa e Chelseat

11/08/21 @ 23:53

11-SHET

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

Champions League/Europa League

Formacionet zyrtare: Superkupa Chelsea - Villarreal

11/08/21 @ 20:15

DUELET FINALE

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

Champions League

Cilat do të jenë 6 skuadrat që do të sigurojnë fazën grupore?

11/08/21 @ 16:43

UEFA SUPERCUP

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

Champions League/Europa League

Sonte UEFA Superkupa: Chelsea-Villarreal

11/08/21 @ 10:00

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

Champions League

Ish-kundërshtari i Prishtinës, kap avantazhin në Champions League

04/08/21 @ 23:34

CHAMPIONS LEAGUE

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

Champions League

26 minuta për Kastratin, Dinamo barazon

04/08/21 @ 23:30


 
Të gjitha lajmet nga Champions League