Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ROJIBLANCOS

Nuk do të mund të kthehet!

Foto:Google

Nuk do të mund të kthehet!


7 April, 2021 @12:37

Luis Suarez i është dashur t`a lë në gjysmë seancën e sotme stërvitore, si pasojë e shqetësimeve muskulare.

Në ndeshjen e ardhshme kundër Betis do të jetë jashtë për shkak të pezullimit, ai nuk ka qenë në gjendje të vazhdojë stërvitjen pasi ndjente një shqetësim që do ta bëjë atë t’i nënshtrohet testeve.

Uruguajani nuk ka humbur ende një ndeshje për shkak të lëndimit këtë sezon dhe nëse konfirmohet mund të jetë i pari që ai ka pësuar që prej arritjes në Atlético verën e kaluar.

Në çdo rast, shërbimet mjekësore rojiblancos, të drejtuara nga Óscar Celada, do t’a ekzaminojnë në orët e ardhshme për të parë nëse shqetësimi qëndron ose ka në një lëndim.

Një lëndim do të ishte një problem serioz për los colchoneros, të cilët do të humbnin shënuesin e tyre më të mirë.


ISTOGU - DUKAGJINI

Istogu-Dukagjini për avantazh

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Istogu-Dukagjini për avantazh

07/04/21 @ 11:43

NË MAQEDONI

Struga po kërkon historinë sot

International/Sportistë shqiptarë në botë

Struga po kërkon historinë sot

07/04/21 @ 11:32

E FUNDIT

Deri në 2025 te City

Premier League/Transfere

Deri në 2025 te City

07/04/21 @ 11:05

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

07/04/21 @ 14:45

11-SHET

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Formacionet zyrtare: Istogu - Dukagjini

07/04/21 @ 14:42

LISTA E LOJTARËVE

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

Përfaqësuesja

Emërorja e Kosovës U17 para ndeshjeve ndaj Bullgarisë U17

07/04/21 @ 12:41

REAL MADRID

Ramos krenar me ekipin

Champions League/La Liga

Ramos krenar me ekipin

07/04/21 @ 12:33

PRISHTINA - LLAPI

Prishtina-Llapi, ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës

Kupa e Kosovës/FFK Superliga

Prishtina-Llapi, ndeshja e parë gjysmëfinale e Kupës

07/04/21 @ 11:15

SLAVIA 0-4 ARSENAL & VILLARREAL 2-1 DINAMO

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

Europa League/Premier League/La Liga

Arsenali briliant, tash ndaj ish-trajnerit

15/04/21 @ 23:15

REAL BETIS

Legjenda e klubit vazhdon edhe një vit

La Liga/Transfere

Legjenda e klubit vazhdon edhe një vit

15/04/21 @ 14:39

REFERI KRYESOR

Përcaktohet referi i finales

La Liga

Përcaktohet referi i finales

15/04/21 @ 14:02

FORMACIONET E MUNDSHME

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

Champions League/Premier League/La Liga

A do të ketë rikthim të madh në Anfield?

14/04/21 @ 13:51

VALENCIA

Pritet të dënohet me dy ndeshje

La Liga

Pritet të dënohet me dy ndeshje

14/04/21 @ 12:31

ROJIBLANCOS

Tetë finalet e Dembélés

La Liga

Tetë finalet e Dembélés

14/04/21 @ 12:21

ZIDANE

Ne vijmë këtu për të fituar

Champions League/La Liga

Ne vijmë këtu për të fituar

13/04/21 @ 20:11

ATLETICO

João Félix përsëri i lënduar

La Liga

João Félix përsëri i lënduar

13/04/21 @ 13:27

REAL MADRID

Sergio Ramos pozitiv në COVID-19

La Liga

Sergio Ramos pozitiv në COVID-19

13/04/21 @ 12:41

REAL MADRID

Florentino Perez rizgjedhet kryetar

La Liga

Florentino Perez rizgjedhet kryetar

13/04/21 @ 11:18


 
Të gjitha lajmet nga La Liga