Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës

FOTO / Barcelona

Manaj shënon përsëri në miqësoren e Barcelonës


24 July, 2021 @21:57

Sulmuesi i kombëtares së Shqipërisë, Rey Manaj, po vazhdon me formën e tij të shkëlqyer.

24 vjeçari në këtë ndeshje ishte startues për Barcelonën.

Pas hattrickut në ndeshjen kundër Gimnastic de Tarragona, Manaj shënoi edhe kundër Gironës.

a

Manaj shënoi golin e dytë në minutën e 24’, derisa u zëvendësua në minutën e 42’ me Memphis Depay, pasi kishte kokëdhimbje.

Edhe Memphis Depay debutoi me Barcelonën, derisa shënoi nga penalltia në minutën e 85’.

Ndeshja përfundoi me rezultat 3-1 në favor të Barcelonës.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga