Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SEGUNDA

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B

Manaj s’ndalet, shënon sërish për Barcelonën B


9 May, 2021 @16:08

Futbollisti i kombëtares shqiptare Rei Manaj nuk ka të ndalur në ligën e dytë të futbollit të Spanjës, ndërsa sot ka shënuar një gol të bukur për Barcelonën B në përballje ndaj Villarrealit B.

Barcelona B e fitoi këtë ndeshje 3-4.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga