Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARIS ST GERMAIN

Mbappe në dyshime

Foto: Google

Mbappe në dyshime


4 May, 2021 @16:15

Sulmuesi i Paris Saint Germain, Kylian Mbappe është në dyshime për ndeshjen në Etihad Stadium, kundër Manchester City, pasi nuk mori pjesë në fitoren e ligës, ndaj Lens pas një lëndimi.

Sipas disa pamjeve që kanë qarkulluar nëpër rrjete sociale, Mbappe shihet duke çaluar në mbërritjen e tij në Manchester, por i mbetet Pochettinos për të vendosur nëse francezi do të luajë apo jo.

Ai tha: “Ne duhet të vlerësojmë Kylian. Ai do të fillojë një seancë stërvitore individuale dhe të shohë nëse mund të jetë me ekipin”.

Ndeshja e parë në mes PSG dhe Manchester City përfundoi 1:2 në Parc des Princes, ndeshja e dytë gjysmëfinale zhvillohet sot, në orën 21:00.


UELLSIANI MBETET

Edhe një vit huazim për Bale

Premier League/La Liga/Transfere

Edhe një vit huazim për Bale

04/05/21 @ 14:27

TE LIDERI

Mungojnë Giménez dhe Lodi

La Liga

Mungojnë Giménez dhe Lodi

04/05/21 @ 14:08

REAL MADRID

Negativ në test, udhëton për Londër

Champions League/La Liga

Negativ në test, udhëton për Londër

04/05/21 @ 14:03

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

International/Transfere

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

04/05/21 @ 15:44

SPANJOLLI NDAHET ME EKIPIN

Javi Martinez përshëndetet

Bundesliga/Transfere

Javi Martinez përshëndetet

04/05/21 @ 15:57

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League