Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Negativ në test, udhëton për Londër

Foto: Google

Negativ në test, udhëton për Londër


4 May, 2021 @14:03

Pas rezultateve negative për Covid-19, në testin e dytë të Fede Valverdes ai udhëtoi me ekipin për përballjen me Chelsea, në raundin gjysmëfinal të Ligës së Kampionëve, që zhvillohet në Stamford Bridge këtë të mërkurë nga ora 21:00.

Uruguajani ka qenë në izolim që nga 18 prilli, pasi ai kishte qenë në kontakt me një pozitiv me virus.

Lojtari, në fillim doli negativ, më pas përfundoi në testimin pozitiv për koronavirus më 21 prill dhe qëndroi në karantinë.

Deri më tani, ai ka humbur katër ndeshje në kampionat (Getafe, Cádiz, Betis dhe Osasuna) dhe një në Ligën e Kampionëve, ndeshjen e parë të gjysmëfinales kundër Chelsea.


PARMA

“Do të kthehemi”

Serie A

“Do të kthehemi”

04/05/21 @ 00:36

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

VIDEO

Super Vojvoda, Torino fiton me golin e tij

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Super Vojvoda, Torino fiton me golin e tij

03/05/21 @ 22:53

SERIE A

Ekipi kryeqytetas largon trajnerin

Serie A

Ekipi kryeqytetas largon trajnerin

04/05/21 @ 13:21

PARAKUALIFIKIMET

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

FFK Superliga/Champions League

Prishtina gati për Ligën e Kampionëve

21/06/21 @ 23:40

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

CHAMPIONS LEAGUE

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

Champions League

Shorti i plotë i rrethit të dytë, Prishtina me rival më të lehtë

16/06/21 @ 13:44

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

SHORTI I RAUNDIT TË PARË

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

FFK Superliga/Champions League/International

Prishtina mëson kundërshtarin potencial të raundit të parë

15/06/21 @ 12:21

PARAKUALIFIKIMET

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

FFK Superliga/Champions League/International

FSHF zyrtarizon parakualifikimet për Champions

13/06/21 @ 14:28

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

FFK Superliga/Champions League

Prishtina me Folgoren luan në Elbasan

09/06/21 @ 13:21

UCL

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

FFK Superliga/Champions League/International

Rivali i Prishtinës skuadra e tretë më e trofeshme e San Marinos

08/06/21 @ 13:42

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

Champions League

Prishtina ndaj kampionit të San Marinos

08/06/21 @ 12:45

CHAMPIONS LEAGUE

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

Champions League

Nesër shorti i raundit preliminar për Prishtinën

07/06/21 @ 17:44


 
Të gjitha lajmet nga Champions League