Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FILLIM I RI

Robin Van Persie nis karrierën si trajner

Robin Van Persie nis karrierën si trajner


4 May, 2021 @15:44

Njëri ndër sulmuesit më të dalluar që ka pasur Holanda, Robin Van Persie, ka bërë të ditur se do të nis karrierën e trajnerit.

Van Persie, është bërë trajner i ekipit të të rinjëve të Feyenoordit U16 dhe staf i ekipit të trajnerëve të seniorëve për sezonin e ardhshëm 2021/22.

“Jam tejet i emocionuar me këtë mundësi dhe mezi po pres të hap kapitullin e ri në jetën time. Shumë falenderime për Feyenoordin, agjentët e mi dhe shokët nga kompania menaxhuese,” ka shkruar Van Persie në llogarinë e tij në Facebook.

Robin Van Persie që ka nisur karrierën e tij të futbollistit profesionist te Feynoord, ka bërë emër te Arsenali ndërsa fitoi titull kampioni me Manchester Unitedin, para se të kalonte te Fenerbahçe dhe fundin e karrierës së tij si futbollist e kaloi aty ku e nisi.


SERIE A

Zyrtare: Mourinho kthehet në Serie A

Serie A

Zyrtare: Mourinho kthehet në Serie A

04/05/21 @ 15:19

TE LIDERI

Mungojnë Giménez dhe Lodi

La Liga

Mungojnë Giménez dhe Lodi

04/05/21 @ 14:08

REAL MADRID

Negativ në test, udhëton për Londër

Champions League/La Liga

Negativ në test, udhëton për Londër

04/05/21 @ 14:03

SERIE A

Ekipi kryeqytetas largon trajnerin

Serie A

Ekipi kryeqytetas largon trajnerin

04/05/21 @ 13:21

PARMA

“Do të kthehemi”

Serie A

“Do të kthehemi”

04/05/21 @ 00:36

GDANSK

Mbi 9 mijë tifozë në finale

Europa League/Premier League/Serie A/La Liga

Mbi 9 mijë tifozë në finale

04/05/21 @ 00:26

JAVI GARCIA

E shkarkojnë pas 10 muajsh në detyrë

La Liga/Transfere

E shkarkojnë pas 10 muajsh në detyrë

03/05/21 @ 23:58

TRANSFER

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Vëllai i Bersant Celinës transferohet në një skuadër të re

10/05/21 @ 17:57

LIRIDON KRASNIQI

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Liridon Krasniqi në listën e Malajzisë, pret debutimin

10/05/21 @ 15:39

SUPERLIGA TURKE

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

International

Valencia shpëton Fenerbahçen në minutat shtesë

08/05/21 @ 22:21

SUPERLIGA TURKE

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

International

Galatasaray fiton derbin, nxehet lufta për titull

08/05/21 @ 21:53

KOLUMNE

5 për fundjavë!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International/Analiza

5 për fundjavë!

07/05/21 @ 18:00

LIRIM KASTRATI

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Kastrati hero i finales, shënon në vazhdime për ta fituar Kupën e Hungarisë

03/05/21 @ 23:21

SHQIP në BOTË

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

International

Rashani shkëlqen, Fenerbahçe ruan pozitën

03/05/21 @ 22:18

SHQIP në BOTË

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

International/Sportistë shqiptarë në botë

Fitore e vlefshme për skuadrën e Hadërgjonajt

03/05/21 @ 19:12

SHQIP në BOTË

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

International

Rashani në bankë ndaj Fenerbahçes

03/05/21 @ 18:43

TRANSFER

Llapi bëhet me sulmues brazilian

FFK Superliga/International/Transfere

Llapi bëhet me sulmues brazilian

03/05/21 @ 13:46


 
Të gjitha lajmet nga International