Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGA e PARË

Me eurogol të Prapashticës, Vëllaznimi përkohësisht lider

FOTO / Vëllaznimi

Me eurogol të Prapashticës, Vëllaznimi përkohësisht lider


10 September, 2021 @18:29

Skuadra e Vëllaznimit e mposhti Istogun me rezultat 1-0 dhe përkohësisht ngritet në krye të Grupit A në Ligën e Parë.

Pjesa e parë në ndeshje përfundoi me rezultat 0-0, kurse në minutën e 61’ në skenë doli Albin Prapashtica, i cili shënoi një eurogol për 3 pikët e para të stinorit.

TABELA AKTUALE

Vëllaznimi me një ndeshje më shumë ngritet në pozitën e parë në Grupin A në Ligën e Parë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë