Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIA A

Milani nuk ka frikë nga askush

Foto:Google

Milani nuk ka frikë nga askush


19 February, 2021 @20:25

Theo Hernandez foli për ndeshjen kundër Interit duke thënë se nuk frikësohen nga ekipi i Antonio Contes.

“Unë dhe shokët e mi nuk kemi frikë nga askush. Këtu në Milano derbitë janë të gjitha të rëndësishme, por sigurisht kjo do të jetë më e rëndësishme për pozicionin dhe pikat e pakta të distancës që na ndajnë. Do të jetë një ndeshje e vështirë dhe intensive por mendoj se do të kemi një ndeshje të mirë”, ishin fjalët e mbrojtësit francezë në një intervistë me Dazn.

Derbi i Milanos zhvillohet të dielën në orën 15:00.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A