Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARAZIM!

Në derbin lokal, u ndanë pikët

Foto: KFRamizSadiku/ fb

Në derbin lokal, u ndanë pikët


30 March, 2024 @23:38

Përballja derbi e kryeqytetit në Ligë të Parë - Grupi B, ku Flamurtari priti në “Xhemajl Ibishi” Ramiz Sadikun përfundoi me barazim 1-1, ndërsa ekipet ndanë pikët në fund.

TABELA AKTUALE

Derisa Ramiz Sadiku me pikën e fituar është i qetë në pozitë të pestë të tabelës me tash 24 pikë nga 20 ndeshje, Flamurtarit pika i shërben për t’i ikur edhe më të rrezikuarve me 19 pikë nga 20 ndeshje.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë