Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Hungaria-Shqipëria

Foto: FSHF

Notat e futbollistëve: Hungaria-Shqipëria


10 October, 2021 @0:24

Shqipëria ka arritur të shënojë fitore jashtëzakonisht të rëndësishme në Budapest të shtunën mbrëma dhe tashmë çon shpresat për PlayOff të Botërorit te ndeshja ndaj rivalit direkt, Polonisë më 12 tetor.

ORARI I NDEDSHJEVE dhe TABELA AKTUALE

Gjithsesi, sa i përket përballjes së 9 nëntorit në Puskas Arena, vlërësimet për futbollistët kuqezi pas paraqitjes ndaj hungarezëve nga TopSporti.com janë si në vijim.

SHQIPËRIA:

Etrit Berisha, 7;
-
Marash Kumbulla 7;
Ardian Ismajli 7;
Berat Gjimsiti n.n;
-
Elseid Hysaj 6.5;
Keidi Bare 7.5;
Klaus Gjasula 7.5;
Lorenc Trashi 6.5;

Albania

-
Endri Çekiçi 6;
-
Myrto Uzuni 7;
Sokol Cikalleshi 6;

Albania

REZ.:

Fred Veseli 7;
Nedim Bajrami 6.5;
Armando Broja 8;
Rey Manaj 6.5;
Ivan Balliu n.n.;

RAPORTI I NDESHJES dhe GOLI


DEKLARATA E TRAJNERIT REJA

Reja: Kemi vuajtur në fund! Rastet duhen shfrytëzuar

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja: Kemi vuajtur në fund! Rastet duhen shfrytëzuar

09/10/21 @ 23:46

PAS NDESHJES

Broja: Isha i lënduar, trajnerit i thashë “Po”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Broja: Isha i lënduar, trajnerit i thashë “Po”

09/10/21 @ 23:29

PAS LËNDIMIT

FSHF njofton për gjendjen e Gjimshitit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF njofton për gjendjen e Gjimshitit

09/10/21 @ 23:18

HUNGARIA 0-1 SHQIPËRIA

Broja vendos përsëri! Shqipëria afron ëndrrën për Botëror

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Broja vendos përsëri! Shqipëria afron ëndrrën për Botëror

09/10/21 @ 22:41

KAPITENI FLET PAS NDESHJES

Kapiteni Rrahmani thekson episodet që vendosën

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kapiteni Rrahmani thekson episodet që vendosën

09/10/21 @ 21:06

DEKLARATA PAS HUMBJES

Challandes kërkon shpjegim për penalltinë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Challandes kërkon shpjegim për penalltinë

09/10/21 @ 20:53

TRAJNERI I POLONISË

Sousa i bindur: Në Shqipëri vetëm fitore

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Sousa i bindur: Në Shqipëri vetëm fitore

10/10/21 @ 13:45

MATEMATIKA MË E THJESHTË

Si kualifikohet Shqipëria në PlayOff të Botërorit?

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Si kualifikohet Shqipëria në PlayOff të Botërorit?

10/10/21 @ 13:02

DEKLARATA E TRAJNERIT REJA

Reja: Kemi vuajtur në fund! Rastet duhen shfrytëzuar

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Reja: Kemi vuajtur në fund! Rastet duhen shfrytëzuar

09/10/21 @ 23:46

PAS NDESHJES

Broja: Isha i lënduar, trajnerit i thashë “Po”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Broja: Isha i lënduar, trajnerit i thashë “Po”

09/10/21 @ 23:29

PAS LËNDIMIT

FSHF njofton për gjendjen e Gjimshitit

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

FSHF njofton për gjendjen e Gjimshitit

09/10/21 @ 23:18

HUNGARIA 0-1 SHQIPËRIA

Broja vendos përsëri! Shqipëria afron ëndrrën për Botëror

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Broja vendos përsëri! Shqipëria afron ëndrrën për Botëror

09/10/21 @ 22:41

KAPITENI FLET PAS NDESHJES

Kapiteni Rrahmani thekson episodet që vendosën

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kapiteni Rrahmani thekson episodet që vendosën

09/10/21 @ 21:06

DEKLARATA PAS HUMBJES

Challandes kërkon shpjegim për penalltinë

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Challandes kërkon shpjegim për penalltinë

09/10/21 @ 20:53

PLAYER RATINGS

Notat e ndeshjes: Suedia-Kosova

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Notat e ndeshjes: Suedia-Kosova

09/10/21 @ 20:06

SUEDIA - KOSOVA

Disfatë në Suedi, e katërta në gjashtë në ndeshje

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Disfatë në Suedi, e katërta në gjashtë në ndeshje

09/10/21 @ 19:55


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror