Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Paris - Man. City

Foto: UCL

Notat e futbollistëve: Paris - Man. City


28 April, 2021 @23:12

Menjëherë pas ndeshjes së fituar nga Manchester City ndaj Paris St Germainit, ekspertët e Eurosport kanë dhënë notat finale për paraqitjet e lojtarëve të të dyja skuadrave në përballjen e parë gjysmëfinale.

Për 9-she s’ishte askush sonte, por 8-she ka mjaft dhe atë në të dyja taboret.

NOTAT E FUTBOLLISTËVE:

Paris Saint-Germain: Navas 5, Florenzi 7, Marquinhos 8, Kimpembe 8, Bakker 8, Paredes 7, Gueye 5, Di Maria 8, Verratti7, Neymar 7, Mbappe 6. REZ: Danilo 6, Herrera 6.

Manchester City: Ederson 7, Walker 8, Stones8, Dias 8, Joao Cancelo 6, Gundogan 7, Rodri 7, De Bruyne 8, Bernardo Silva 7, Mahrez 8, Foden 8. REZ: Zinchenko 6.


PSG 1-2 CITY

City rrënon Parisin në pjesë të dytë

Champions League/Premier League/Ligue 1

City rrënon Parisin në pjesë të dytë

28/04/21 @ 23:00

KARTONI I KUQ i PSG-se

PSG mbetet me 10-lojtarë!

Champions League

PSG mbetet me 10-lojtarë!

28/04/21 @ 22:40

VIDEO, GOLI I DYTE I CITYT

Përmbysje! Mahrez çon Cityn në avantazh

Champions League

Përmbysje! Mahrez çon Cityn në avantazh

28/04/21 @ 22:30

VIDEO, GOLI I CITYT

Barazim me gol befasues të De Bruynes

Champions League

Barazim me gol befasues të De Bruynes

28/04/21 @ 22:23

CHAMPIONS LEAGUE

Formacionet zyrtare: PSG - Manchester City

Champions League

Formacionet zyrtare: PSG - Manchester City

28/04/21 @ 19:41

ISMET MUNISHI

Munishi: Më vjen turp që nuk shutuam të paktën një herë në portë

FFK Superliga

Munishi: Më vjen turp që nuk shutuam të paktën një herë në portë

28/04/21 @ 18:38

BEHARI 1-2 FUSHEKOSOVA

Urim Statovci përmbys Beharin, Fushë Kosova fiton me 10 lojtarë

FFK Liga e parë

Urim Statovci përmbys Beharin, Fushë Kosova fiton me 10 lojtarë

28/04/21 @ 18:30

VJOSA 4-0 DARDANET

Vjosa mposht Dardanët, lufta për Ligë të Parë vazhdon

FFK Liga e parë

Vjosa mposht Dardanët, lufta për Ligë të Parë vazhdon

28/04/21 @ 18:26

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sot në ndeshjen historike

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sot në ndeshjen historike

06/07/21 @ 08:49

CHAMPIONS LEAGUE

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

Champions League

Rivali i Prishtinës, në syrin e bardhekaltërve

30/06/21 @ 14:09

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina kryen detyrën, tash e pret  Ferencvarosi

FFK Superliga/Champions League

Prishtina kryen detyrën, tash e pret Ferencvarosi

25/06/21 @ 21:53

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

FFK Superliga/Champions League

Prishtina në avantazh pas 45 minutave

25/06/21 @ 20:50

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

Champions League

Formacionet zyrtare: Prishtina - Inter d’Escaldes

25/06/21 @ 19:20

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

FFK Superliga/Champions League

Prishtina sonte për raundin e parë kualifikues në Champions League

25/06/21 @ 10:29

UEFA

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

Champions League

UEFA largon avantazhin e golit si mysafir

24/06/21 @ 16:53

ZEKIRIJA RAMADANI

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

Champions League

Ramadani e sheh pozitive fitoren me rezultat të ngushtë

23/06/21 @ 14:03

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

Champions League

Ish-kundërshtari i Dritës, në finale me Prishtinën

22/06/21 @ 22:24

FOLGORE - PRISHTINA

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

Champions League

Prishtina në finale të raundit preliminar të Champions League

22/06/21 @ 21:55


 
Të gjitha lajmet nga Champions League