Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia


18 June, 2021 @17:01

Suedia ka shënuar fitoren e parë në EURO2020. Fitorja e tyre ka ardhur ndaj Sllovakisë dhe atë nga penalltia e Emil Forsberg, ndërsa notat e futbollistëve sipas Eurosport janë këto:

SUEDIA: Olsen 7, Lustig 6, Lindelof 7, Danielson 7, Augustinsson 8, Larsson 6, Olsson 6, Ekdal 7, Forsberg 7, Berg 4, Isak 8. REZ.- Krafth 3, Quaison 7, Claesson 7, Svensson 4, Bengtsson 4.

TABELA AKTUALE dhe ORARI I NDESHJEVE

SLLOVAKIA: Dubravka 6, Pekarik 5, Satka 5, Skriniar 5, Hubocan 6, Kucka 7, Hrosovsky 4, Koscelnik 6, Hamsik 6, Mak 6, Duda 5. REZ. - Duris 4, Hancko 4, Haraslin 3, Weiss 6, Benes 3.

GOLAT E NDESHJES


SUEDIA 1-0 SLLOVAKIA

Me fitore, Suedia merr lidershipin

Evropiani/International

Me fitore, Suedia merr lidershipin

18/06/21 @ 16:46

11-SHET

Formacionet zyrtare: Kroacia - Republika Çeke

Evropiani

Formacionet zyrtare: Kroacia - Republika Çeke

18/06/21 @ 16:43

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia

18/06/21 @ 13:31

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

CHAMPIONS LEAGUE

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

FFK Superliga/Champions League

Prishtina karantinohet para ndeshjeve ndërkombëtare

18/06/21 @ 12:49

COPA AMERICA 2021

Blick: Neymar si Xhaka

International

Blick: Neymar si Xhaka

18/06/21 @ 11:49

LLAPI

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

FFK Superliga/Transfere

Llapi përforcon sulmin me Shillovën

18/06/21 @ 11:31

SUEDIA 1-0 SLLOVAKIA

Me fitore, Suedia merr lidershipin

Evropiani/International

Me fitore, Suedia merr lidershipin

18/06/21 @ 16:46

11-SHET

Formacionet zyrtare: Kroacia - Republika Çeke

Evropiani

Formacionet zyrtare: Kroacia - Republika Çeke

18/06/21 @ 16:43

11-SHET

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia

Evropiani

Formacionet zyrtare: Suedia - Sllovakia

18/06/21 @ 13:31

EURO2020

Dita e tetë e evropianit, ndeshjet e ditës

Evropiani

Dita e tetë e evropianit, ndeshjet e ditës

18/06/21 @ 08:30

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

17/06/21 @ 23:16

HOLANDA 2-0 AUSTRIA

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

Evropiani/International

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

17/06/21 @ 22:53

PLAYER RATINGS

Danimarka - Belgjika, notat e lojtarëve

Evropiani

Danimarka - Belgjika, notat e lojtarëve

17/06/21 @ 20:19

DANIMARKA 1-2 BELGJIKA

Shpëtimtari De Bruyne, Belgjika fiton me përmbysje

Evropiani

Shpëtimtari De Bruyne, Belgjika fiton me përmbysje

17/06/21 @ 19:57

11-SHET

Formacionet zyrtare: Holanda - Austria

Evropiani

Formacionet zyrtare: Holanda - Austria

17/06/21 @ 19:48

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina - Maqedonia Veriore

Evropiani

Notat e futbollistëve: Ukraina - Maqedonia Veriore

17/06/21 @ 17:45


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani