Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia

Notat e futbollistëve: Ukraina - Anglia


3 July, 2021 @23:17

Anglia duke e mposhtur Ukrainën me rezultat 0-4, u bë gjysmëfinalisti i fundit në EURO 2020.

Sipas Eurosportit, notat e lojtarëve në këtë përballje janë.

UKRAINA: Bushchan 6, Zabarnyi 5, Kryvstov 5, Matvienko 5, Karavaev 5, Sydorchuk 5, Shaparenko 6, Zinchenko 6, Mykolenko 6, Yarmolenko 5, Yaremchuk 6, Tsgyankov 6, Makarenko 5.

ANGLIA: Pickford 6, Walker 7, Stones 6, Maguire 7, Shaw 8, Rice 6, Phillips 6, Sancho 7, Mount 6, Sterling 8, Kane 8, Henderson 7, Trippier 6, Rashford 6, Bellingham 6, C-Lewin 6.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani