Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SHQIPËRI - IZRAEL

Notat e lojtarëve: Shqipëri - Izrael

Foto: FSHF

Notat e lojtarëve: Shqipëri - Izrael


10 June, 2022 @22:55

Në “Air Albania” të Tiranës, sonte Shqipëria u mposht nga Izraeli në kuadër të Ligës së Kombeve.

LIGA E KOMBEVE - TABELAT

Pas ndeshjes, TopSporti ka notuar lojtarët e Shqipërisë varësisht nga ajo që treguan në fushë.

SHQIPËRIA:

Etrit Berisha, 5.5;
-
Ivan Balliu, 6.5;
Frederic Veseli, 5;
Berat Gjimshiti, 5.5;
Ardian Ismajli 5.5
Elseid Hysaj 5;
-
Amir Abrashi 6;
Kristjan Asllani 6;
Nedim Bajrami 5.5;
-
Myrto Uzuni 6;
Armando Broja 6.5; 

REZERVAT:

Ylber Ramadani 5.5;
Klaus Gjasula 5.5;
Bekim Balaj, n/a.
Giacomo Vrioni, n/a.
Endri Çekiçi, n/a.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve