Të gjitha lajmet

PSG 0-2 MONACO

Paris Saint Germain humb kundër Monacos

Foto:Google

Paris Saint Germain humb kundër Monacos


22 February, 2021 @9:24

Ekipi i Mauricio Pochettinos të dielën në mbrëmje humbi me rezultat 0-2 kundër Monacos.

Golat u shënuan nga Sofiane Diop dhe Guillermo Maripan.

Pesë ditë pasi e përulën Barcelonën 4-1 në Ligën e Kampionëve, kampionëve francezë u mungoi qëndrueshmëria dhe frymëzimi pasi ranë katër pikë prapa liderit Lille i cili ka 58 pikë nga 26 ndeshje pasi mundi Lorientin 4-1 të dielën.

Parisienët regjistruan humbjen e tretë në kampionatin vendas.

Ndërsa vendi i katërt Monaco, tani ka fituar tetë nga nëntë ndeshjet e fundit në kampionat, dhe është dy pikë larg PSG.

Olympique Lyonnais është i dyti me 55 pikë pas një fitore 3-2 në Brest të shtunën.

 


KOLUMBIANI

James i pakënaqur, dëshiron largimin

Premier League/Transfere

James i pakënaqur, dëshiron largimin

21/02/21 @ 20:08

TRANSFER TALK

Liverpool interesohet për Ocampos

Premier League/La Liga/Transfere

Liverpool interesohet për Ocampos

21/02/21 @ 19:50

ARSENAL - CITY

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

Premier League

18 fitore rresht, City marshon drejt titullit

21/02/21 @ 19:25

PLAYER RATINGS

Inter-Milan, notat e futbollistëve

Serie A

Inter-Milan, notat e futbollistëve

21/02/21 @ 18:48

LIGUE 1

Zeneli e Berisha startues, Reims barazon

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Zeneli e Berisha startues, Reims barazon

20/02/21 @ 15:04

SHQIP në BOTË

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Berisha e Zeneli startojnë kundër St Etienne

20/02/21 @ 12:13

JUVENTUS

Juventus me shansa të mira për Milik

Serie A/Ligue 1/Transfere

Juventus me shansa të mira për Milik

19/02/21 @ 20:49

LIGUE 1

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

Serie A/Ligue 1/Transfere

PSG dëshiron ta blejë lojtarin e Romës

19/02/21 @ 20:42

LIGUE 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

Ligue 1

Agjenti i Camavinga thotë se ai do të bëhet më i miri në botë

19/02/21 @ 12:20

MEDIA TALK

Juventus në garë për Depay

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Juventus në garë për Depay

18/02/21 @ 14:37

LIGUE 1

PSG cakton çmimin e Mbappes

Ligue 1/Transfere

PSG cakton çmimin e Mbappes

18/02/21 @ 12:43

PSG

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

Champions League/Ligue 1

Pochettino, gjurma e parë e rëndësishme

18/02/21 @ 12:17

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

LE PARISIEN

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

Ligue 1/Transfere

Zbulohet shuma minimale që PSG kërkon për Mbappen

17/02/21 @ 23:09


Të gjitha lajmet nga Ligue 1