Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALK

Pas Cristianos, edhe një madrilen te Juve?

Pas Cristianos, edhe një madrilen te Juve?


14 July, 2018 @22:31

Mediat italiane po vazhdojnë të shkruajnë se pas Cristiano Ronaldos, edhe një madrilen do të arrijë në Juventus.

Fjala është për mbrojtësin brazilian, Marcelo, i cili pritet të zëvendësojë Alex Sandron, që do të merr rrugë drejt Paris St Germainit, shkruan Football Italia sot.

Paris United ndërkaq, ka shkruar se Alex Sandro ka arritur marrëveshje me PSG-në, ndërsa tash është radha për të bindur Juventusin për dëmshpërblim, që besohet se s’do të jetë problem për pronarin milioner të parisienëve.

Në anën tjetër, largimi i Marcelos nga Real Madrid duket shumë i mundshëm, pasi që dihet se dyshja janë shokë shumë të mirë dhe se me arritjen e Cristianos në Torino, edhe Marcelo do të pranojë të jetë aty.


SUPERKUPA

Stadiumi hapet me Superkupën e Kosovës!

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Stadiumi hapet me Superkupën e Kosovës!

14/07/18 @ 18:35

BELGJIKA - ANGLIA

Gjenerata e artë shënon historinë

Russia 2018/International

Gjenerata e artë shënon historinë

14/07/18 @ 17:51

LONDON STADIUM

West Ham prezenton përforcimin e gjashtë

Premier League/International/Transfere

West Ham prezenton përforcimin e gjashtë

14/07/18 @ 16:01

DITARI RUS (20)

Mungesa e përvojës

Russia 2018/International/Analiza

Mungesa e përvojës

14/07/18 @ 15:40

STAMFORD BRIDGE

Chelsea zyrtarizon Jorginhon

Premier League/Serie A/Transfere

Chelsea zyrtarizon Jorginhon

14/07/18 @ 15:28

11-SHET

Formacionet: Belgjika - Anglia

Russia 2018/International

Formacionet: Belgjika - Anglia

14/07/18 @ 15:20

GARDIANI

FLAMUR-tari forcon portën

FFK Superliga/Transfere

FLAMUR-tari forcon portën

14/07/18 @ 12:14

SHAQIRI

Xherdan Shaqiri te Liverpooli

Premier League/Transfere

Xherdan Shaqiri te Liverpooli

14/07/18 @ 12:04

LONDRA

Chelsea zyrtarizon Sarrin

Premier League/Transfere

Chelsea zyrtarizon Sarrin

14/07/18 @ 11:33

FANELLAT E CRISTIANO RONALDOS

Shifra zyrtare e shitjes së fanellave të CR7

Serie A

Shifra zyrtare e shitjes së fanellave të CR7

13/07/18 @ 17:11

TRANSFERE

Hakimi ikë për në Paris

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi ikë për në Paris

05/07/21 @ 20:30

TRANSFERE

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

Serie A/La Liga/Transfere

Ancelotti nuk e do brenda skuadrës

05/07/21 @ 20:00

MEDIA TALK

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

Premier League/Serie A/International/Transfere

Milan po shikon mundësinë për afrimin e James

05/07/21 @ 18:43

INTER

Lautaro i vendosur

Serie A

Lautaro i vendosur

04/07/21 @ 18:40

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

MERKATO

Insigne në shënjestër të Barcelonës

Serie A/La Liga/Transfere

Insigne në shënjestër të Barcelonës

02/07/21 @ 19:50

NAPOLI

Spalletti trajner i ri i Amir Rrahmanit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Spalletti trajner i ri i Amir Rrahmanit

02/07/21 @ 16:46

AC MILAN

Rodriguez afër Milan-it

Premier League/Serie A/Transfere

Rodriguez afër Milan-it

02/07/21 @ 12:50

ZLATAN

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

Premier League/Serie A/Transfere

Ibrahimoviç nuk do ta mbyllë karrierën në Itali

28/06/21 @ 21:00

MEDIA TALK

Po kërkohet nga disa klube

Serie A/La Liga/Transfere

Po kërkohet nga disa klube

28/06/21 @ 17:00


 
Të gjitha lajmet nga Serie A