Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NGA REPREZENTACIONI

Pensionohet Cech

Pensionohet Cech


8 July, 2016 @15:56

Portieri legjendar çek, Petr Cech, i ka dhënë fund aventurës së tij futbollistike me reprezentacionin e Çekisë, ka konfirmuar Federata e Futbollit të këtij vendi sot.

Petr Cech, që zenitin e karrierës e kaloi te Chelsea, tash është portier i Arsenalit dhe do të vazhdojë karrierën aty, derisa në reprezentacion do t’ia lë vendin të rinjve.

Cech aktualisht 34 vjeç ka nisur karrierën në Chmel Blsany të Çekisë, ndërsa pas kalimit te Sparta e Pragës ai u vërejt nga Rennesi francez, nga ku, në vitin 2004 kaloi te Chelsea për tu bërë legjendë e klubit.


HUAZIMI

Latifi e Lilaj, te Kukësi

FSHF Kategoria Superiore/Europa League/Transfere

Latifi e Lilaj, te Kukësi

08/07/16 @ 13:59

SI PËRFORCIME

Kthehet Kelmendi, vazhdon Kukaj

FFK Superliga/Transfere

Kthehet Kelmendi, vazhdon Kukaj

08/07/16 @ 12:58

PORTUGALI-FRANCË

Clattenburg, gjyqtari i finales

UEFA Euro 2016

Clattenburg, gjyqtari i finales

08/07/16 @ 12:08

ANFIELD ROAD

Klopp nënshkruan kontratë afatgjatë

Premier League

Klopp nënshkruan kontratë afatgjatë

08/07/16 @ 11:59

GOLASHËNUESI

Franca e pamposhtur me Griezmannin

UEFA Euro 2016

Franca e pamposhtur me Griezmannin

07/07/16 @ 23:24

FINALISTËT

Dje i mposhti Shqipëria, sot shkojnë në finale!

UEFA Euro 2016

Dje i mposhti Shqipëria, sot shkojnë në finale!

07/07/16 @ 23:15

GJERMANIA-FRANCA

Griezmann, lojtari i ndeshjes

UEFA Euro 2016

Griezmann, lojtari i ndeshjes

07/07/16 @ 23:07

FINALISTI I FUNDIT

Franca në finale, Gjermania në shtëpi

UEFA Euro 2016

Franca në finale, Gjermania në shtëpi

07/07/16 @ 22:42

LARGOHET

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

Russia 2018/Serie A

Ndeshja e fundit e De Rossit me Romën

14/05/19 @ 11:16

NGRITEN

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

Russia 2018/International

FIFA zyrtarizon numrin e pjesëmarrësve për Katar 2022

15/03/19 @ 20:46

CLUB BENEFIT PROGRAM

Sa fituan klubet nga Botërori?

Russia 2018/Premier League/Ligue 1/La Liga/International

Sa fituan klubet nga Botërori?

04/12/18 @ 15:32

SUPER MARIO

Pensionohet edhe Mandzukic

Liga e Kombeve/Russia 2018/Serie A/International

Pensionohet edhe Mandzukic

14/08/18 @ 18:35

DITARI I FUNDIT RUS (23)

Botërori dhe vendi ynë

Russia 2018/International/Analiza

Botërori dhe vendi ynë

22/07/18 @ 11:02

FIFA RANKING

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

Liga e Kombeve/Russia 2018/Përfaqësuesja/International

FIFA pritet të zbardh listën me kalkulimin e ri

18/07/18 @ 18:21

DITARI RUS (22)

Kampionët e Botës

Russia 2018/International/Analiza

Kampionët e Botës

16/07/18 @ 23:09

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

Russia 2018/International

Notat e lojtarëve: Franca-Kroacia

15/07/18 @ 22:38

RUSSIA 2018 AWARDS

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

Russia 2018

I riu më i mirë - Kylian Mbappe

15/07/18 @ 21:56

RUSSIA 2018 AWARDS

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

Russia 2018/International

Lojtari i Botërorit: Luka Modric

15/07/18 @ 21:50


 
Të gjitha lajmet nga Russia 2018