Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

CORONAVIRUS

Pezullohen të gjitha aktivitetet sportive në Kosovë

Pezullohen të gjitha aktivitetet sportive në Kosovë


14 March, 2020 @1:34

Pas rasteve të para zyrtare të coronavirusit në Kosovë, Qeveria e Republikës së Kosovës ka pezulluar të gjitha aktivetet sportive në vend deri në Vendimin e ardhshëm të saj.

Federata e Futbollit të Kosovës dhe Federata e Basketbollit të Kosovës kishin planifikuar të zhvillojnë ndeshjet e xhirove të radhës pa praninë e publikut, por pas vendimit të Qeverisë, ato lëshuan komunikata që bën të ditura për ndalesë aktivitetesh.


PENZA (F) - KASTRIOTI (F)

Penza regjistron fitoren e dhjetë

FBK Liga e Femrave

Penza regjistron fitoren e dhjetë

14/03/20 @ 00:45

CORONAVIRUS

Pezullohet Vëllaznimi - AS Prishtina, pritet edhe tjerat

FBK Liga e Parë

Pezullohet Vëllaznimi - AS Prishtina, pritet edhe tjerat

13/03/20 @ 17:58

PROGRAMI I FUNDJAVËS

Orari dhe referët e dueleve të xhiros XXVIII

FBK Superliga

Orari dhe referët e dueleve të xhiros XXVIII

13/03/20 @ 15:07

FEDERATA

Pezullohet basketbolli te gjeneratat e reja

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/FBK Liga e Dytë/FBK Liga e Femrave/FBK Superliga U18

Pezullohet basketbolli te gjeneratat e reja

13/03/20 @ 14:58

VENDIMI I FUNDIT

Vllaznia-Ibri anulohet, BIBL shkon direkt në Final Four

Balkan League

Vllaznia-Ibri anulohet, BIBL shkon direkt në Final Four

12/03/20 @ 23:18

DRITA - BOREA

Fitorja e parë e Dritës në 2020

FBK Liga e Parë

Fitorja e parë e Dritës në 2020

12/03/20 @ 22:18

PRISHTINA E RE - NEW BASKET

E 4-ta rresht për Prishtinën e Re

FBK Liga e Parë

E 4-ta rresht për Prishtinën e Re

12/03/20 @ 12:23

MADRID

Real Madrid konfirmon lojtarin me Coronavirus

Euroleague/International

Real Madrid konfirmon lojtarin me Coronavirus

12/03/20 @ 12:20

MH PRISHTINA - ISTOGU

Mbrojtja më e dobët por në pozitën e tretë!

FBK Liga e Parë

Mbrojtja më e dobët por në pozitën e tretë!

12/03/20 @ 12:16

CORONAVIRUS

NBA ndërpren sezonin, pasi basketbollisti del pozitiv në test të Coronavirusit

NBA

NBA ndërpren sezonin, pasi basketbollisti del pozitiv në test të Coronavirusit

12/03/20 @ 12:04

GOLDEN EAGLE YLLI

I huaji i parë te kampioni aktual

FBK Superliga/Transfere

I huaji i parë te kampioni aktual

06/07/21 @ 13:01

MEDIA TALK

Peja para rikthimit të trajnerit

FBK Superliga/International/Transfere

Peja para rikthimit të trajnerit

02/07/21 @ 15:50

ISH PLAY I PRISHTINES DHE PEJES

Nigel Johnson kalon te elita hungareze e basketbollit

FBK Superliga/International/Transfere

Nigel Johnson kalon te elita hungareze e basketbollit

02/07/21 @ 14:56

PRIZREN

Bashkimi zyrtarizon Valon Bunjakun

FBK Superliga/International/Transfere

Bashkimi zyrtarizon Valon Bunjakun

02/07/21 @ 12:17

BASHKIMI

Bashkimi nesër prezenton përforcimin e ri

FBK Superliga

Bashkimi nesër prezenton përforcimin e ri

01/07/21 @ 17:18

TREPÇA

Trepça zyrtarizon të huajin e fundit

FBK Superliga/Transfere

Trepça zyrtarizon të huajin e fundit

01/07/21 @ 16:35

TREPÇA

Trepça zyrtarizon përforcimin e tretë të huaj

FBK Superliga/Transfere

Trepça zyrtarizon përforcimin e tretë të huaj

29/06/21 @ 11:50

NDAHET ME KAMPIONIN

Ku do të shkojë Valon Bunjaku?

Liga Unike/FBK Superliga/International/Transfere

Ku do të shkojë Valon Bunjaku?

28/06/21 @ 16:13

GOLDEN EAGLE YLLI

Kampioni zyrtarizon Mikaile Tmusicin

FBK Superliga/International/Transfere

Kampioni zyrtarizon Mikaile Tmusicin

28/06/21 @ 15:55

NË KRYEQYTET

Prishtina zyrtarizon ish-trajnerin e Cibonës

FBK Superliga/Kupa e Kosovës/Superkupa e Kosovës/International/Transfere

Prishtina zyrtarizon ish-trajnerin e Cibonës

28/06/21 @ 14:58


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga