Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINA

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...

FOTO / Prishtina

Prishtina për herë të parë në xhiron e gjashtë...


26 September, 2021 @18:30

Skuadra e Prishtina, e mposhti Feronikelin me rezultat 0-4.

Kampionja aktuale e Superligës, për herë të parë në stinorin 2021/22 e mbajti protën e pa prekur.

PORTAT E PAPREKURA

Prishtina në 6 xhiro ka pësuar 6 gola, derisa ka shënuar 9 herë.


VUSHTRRIA 4-3 RAMIZ SADIKU

Në goleadë fiton Vushtrria dhe del në pozitën e dytë

FFK Liga e parë

Në goleadë fiton Vushtrria dhe del në pozitën e dytë

26/09/21 @ 18:12

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

FFK Superliga

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

26/09/21 @ 18:12

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

FFK Superliga

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

26/09/21 @ 17:52

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

26/09/21 @ 17:47

DRITA

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

FFK Superliga

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

26/09/21 @ 11:33

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

FFK Superliga

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

26/09/21 @ 10:45

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

FFK Superliga

Kampionja në ritëm, deklason Niklin

26/09/21 @ 18:12

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

FFK Superliga

Ballkani lëshon pikë, por mbetet lider

26/09/21 @ 17:52

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës i takoi Gjilanit

26/09/21 @ 17:47

DRITA

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

FFK Superliga

Njoftimi i fundit: Nuk ka bileta më për superderbi

26/09/21 @ 11:33

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

FFK Superliga

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

26/09/21 @ 10:45

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

26/09/21 @ 10:20

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

FFK Superliga

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

26/09/21 @ 10:09

ULPIANA 0-0 DUKAGJINI

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

FFK Superliga

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

25/09/21 @ 17:06

LLAPI 1-1 DRENICA

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

FFK Superliga

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

25/09/21 @ 17:03

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini

FFK Superliga

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini

25/09/21 @ 14:31


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga