Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALISHEVA - BALLKANI

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut

Ballkani për ruajtjen, Malisheva për rrëmbim të kreut


26 September, 2021 @10:45

Ndeshja në mes të Malishevës dhe Ballkanit, do të jetë një ndeshje me vlerë të madhe për të dyja skuadrat.

Në stadiumin “Liman Gegaj”, që të dyja skuadrat do të luftojnë për kreun e tabelës.

Ballkani aktualisht me 11 pikë gjendet në krye të tabelës, por me pikë të njëjta është edhe Drita dhe është ndjekësi më i afërt, kurse Malisheva me 10 pikë gjendet në pozitën e tretë dhe dëshiron kreun, nëse kundërshtarët lëshojnë pikë.

TABELA AKTUALE

Ndeshja do të zhvillohet nga ora 15:00.


TREPÇA - DRENASI

Drenasi me fitoren e radhës, për të rrëzuar Trepçën

FFK Liga e parë

Drenasi me fitoren e radhës, për të rrëzuar Trepçën

26/09/21 @ 10:29

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

26/09/21 @ 10:20

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

FFK Superliga

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

26/09/21 @ 10:09

LIGA e DYTË

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

FFK Liga e Dytë

Behari regjistron fitoren e parë, ngritet në tabelë

25/09/21 @ 21:45

KEK-u - PRIZRENI

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

FFK Liga e Dytë

KEK-u lëshon pikë përë herë të parë

25/09/21 @ 21:38

FLAMURTARI - 2KORRIKU

2 Korriku ndalet nga Flamurtari

FFK Liga e parë

2 Korriku ndalet nga Flamurtari

25/09/21 @ 18:10

RAHOVECI 6-1 LIRIA

Rahoveci demolon Lirinë

FFK Liga e parë

Rahoveci demolon Lirinë

25/09/21 @ 17:34

ISTOGU - TREPÇA'89

Penalltia siguron fitoren e rëndësishme për ‘89shin

FFK Liga e parë

Penalltia siguron fitoren e rëndësishme për ‘89shin

25/09/21 @ 17:21

VËLLAZNIMI 4-0 BESA

Vëllaznimi bindës, fitorja e katërt rresht

FFK Liga e parë

Vëllaznimi bindës, fitorja e katërt rresht

25/09/21 @ 17:18

ULPIANA 0-0 DUKAGJINI

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

FFK Superliga

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

25/09/21 @ 17:06

LLAPI 1-1 DRENICA

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

FFK Superliga

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

25/09/21 @ 17:03

DRITA - GJILANI

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

FFK Superliga

Derbi i Anamoravës në “Fadil Vokrri”

26/09/21 @ 10:20

FERONIKELI - PRISHTINA

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

FFK Superliga

Kampionja kërkon ngritjen në Drenas

26/09/21 @ 10:09

ULPIANA 0-0 DUKAGJINI

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

FFK Superliga

Raste po, gola jo në derbin e të rikthyerve

25/09/21 @ 17:06

LLAPI 1-1 DRENICA

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

FFK Superliga

As pas 6 xhirosh, s’ka fitore për Llapin

25/09/21 @ 17:03

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini

FFK Superliga

11-shet startuese: Ulpiana-Dukagjini

25/09/21 @ 14:31

FORMACIONET STARTUESE

11-shet startuese: Llapi-Drenica

FFK Superliga

11-shet startuese: Llapi-Drenica

25/09/21 @ 14:19

REFERËT

Përcaktohet gjyqtari kryesor i derbit Drita-Gjilani

FFK Superliga

Përcaktohet gjyqtari kryesor i derbit Drita-Gjilani

23/09/21 @ 23:29

DISIPLINORJA

Ballkani e Gjilani në disiplinore

FFK Superliga

Ballkani e Gjilani në disiplinore

23/09/21 @ 14:41

NGA PREZANTIMI

Besart Berisha: Prishtina është klub i madh

FFK Superliga/Transfere

Besart Berisha: Prishtina është klub i madh

22/09/21 @ 15:00

ZHVENDOSJE

Drita - Gjilani, nuk zhvillohet në Gjilan

FFK Superliga

Drita - Gjilani, nuk zhvillohet në Gjilan

22/09/21 @ 14:43


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga