Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARIS

PSG jeton për të fituar Champions

Foto:Google

PSG jeton për të fituar Champions


15 February, 2021 @21:07

Mauricio Pochettino pranoi se që kur arriti në Paris 40 ditë më parë ai ka vërejtur se klubi jeton vetëm për të fituar këtë garë.

Në Paris ka një pasion të tepruar për të fituar këtë kupë,” pranoi ai.

Lidhur me ndeshjen kundër Bacelonës argjentinasi tha: “Ka aq shumë pasion saqë ai tejmbush kudo. Është një pasion i tepruar të fitosh Champions League këtu. Ne përshtatemi shpejt dhe i dimë vështirësitë, por jemi shumë të motivuar. Barça aspiron gjithashtu të fitojë Ligën e Kampionëve. Ata kanë ekip të shkëlqyeshëm dhe një trajner të shkëlqyeshëm. Unë e admiroja atë si lojtar dhe tani si trajner”.


LIGUE 1

Rafinha: “I detyrohem gjithçka Barçës”

Ligue 1

Rafinha: “I detyrohem gjithçka Barçës”

15/02/21 @ 20:50

LA LIGA

Koeman optimist për ndeshjen kundër PSG

La Liga

Koeman optimist për ndeshjen kundër PSG

15/02/21 @ 20:48

PREMIER LEAGUE

Lëndohet James Rodriguez

Premier League

Lëndohet James Rodriguez

15/02/21 @ 20:48

FEDERATA ZYRTARIZON

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Champions League/Europa League

4 klube kosovare në gara evropiane prej sezonit 2022/23

21/07/21 @ 13:39

CHAMPIONS LEAGUE

Ish-kundërshtari i Prishtinës afër kualifikimit, Uzuni po vazhdon me gola

Champions League/Sportistë shqiptarë në botë

Ish-kundërshtari i Prishtinës afër kualifikimit, Uzuni po vazhdon me gola

20/07/21 @ 23:17

CHAMPIONS LEAGUE

27 minuta për Kastratin, Dinamo rrëmben avantazhin

Champions League/Sportistë shqiptarë në botë

27 minuta për Kastratin, Dinamo rrëmben avantazhin

20/07/21 @ 23:13

DRAW

Shorti i raundit të tretë kualifikues në Ligë të Kampionëve

Champions League/Europa League

Shorti i raundit të tretë kualifikues në Ligë të Kampionëve

19/07/21 @ 15:12

CHAMPIONS LEAGUE

Hidhet shorti për rrethin e tretë në Champions League 2021/22

Champions League

Hidhet shorti për rrethin e tretë në Champions League 2021/22

19/07/21 @ 13:03

CHAMPIONS LEAGUE

UEFA publikon 4 nikoqirët e finaleve të radhës në Ligën e Kampionëve

Champions League

UEFA publikon 4 nikoqirët e finaleve të radhës në Ligën e Kampionëve

16/07/21 @ 19:18

UCL

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

Champions League/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati me asist, Dinamo kualifikohet

14/07/21 @ 09:01

TE PRISHTINA

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

Evropiani/Champions League/Europa League/International

2 të lënduar pas eliminimit nga hungarezët

14/07/21 @ 08:03

CHAMPIONS LEAGUE

Shkëndija deklasohet, eliminohet nga Liga e Kampionëve

Champions League/International

Shkëndija deklasohet, eliminohet nga Liga e Kampionëve

13/07/21 @ 22:54

PRISHTINA - FERENCVAROS

Uzuni shuan shpresat e Prishtinës

Champions League/International

Uzuni shuan shpresat e Prishtinës

13/07/21 @ 21:53


 
Të gjitha lajmet nga Champions League