Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EVERTON - SOUTHAMPTON

Rafael Benitez fillon me fitore karrierën te Evertoni

FOTO/ Everton

Rafael Benitez fillon me fitore karrierën te Evertoni


14 August, 2021 @18:14

Trajneri spanjoll i Evertonit, Rafael Benitez, startoi karrierën e tij me fitore në ndeshjen e parë ndaj Southampton.

Evertoni e mposhti kundërshtarin me rezultat 3-1.

Southampotoni kaloi në epërsi me Adam Armstrong në minutën e 22’, derisa në pjesën e dytë dominoi tërësisht Evertoni duke shënuar 3 herë me Richarlison 47’, Doucoure 76’ dhe Lewin 81’.

Në xhiron e dytë Evertoni përballet me Leedsin, kurse Southamptoni e pret Manchester United.


CHELSEA - PALACE

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

Premier League

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

14/08/21 @ 18:07

LEICESTER - WOLVES

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

Premier League

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

14/08/21 @ 18:00

GJILAN

Ardit Tahiri përforcim i radhës te Drita

FFK Superliga/Transfere

Ardit Tahiri përforcim i radhës te Drita

14/08/21 @ 17:53

11-SHET STARTUESE

Rashica debuton si startues te Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica debuton si startues te Norwich

14/08/21 @ 17:32

11-SHET STARTUESE

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

Premier League

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

14/08/21 @ 15:28

MAN UTD - LEEDS UTD

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

Premier League

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

14/08/21 @ 15:10

CHELSEA - PALACE

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

Premier League

Chelsea e nis fuqishëm, debutuesi me gol

14/08/21 @ 18:07

LEICESTER - WOLVES

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

Premier League

Leicester rrëmben 3 pikëshin me Vardyn

14/08/21 @ 18:00

11-SHET STARTUESE

Rashica debuton si startues te Norwich

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Rashica debuton si startues te Norwich

14/08/21 @ 17:32

11-SHET STARTUESE

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

Premier League

Thucel me 3-4-3 ndaj Crystal Palace

14/08/21 @ 15:28

MAN UTD - LEEDS UTD

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

Premier League

Bruno hattrick, Pogba 4 asiste —  shkëlqen Man. United

14/08/21 @ 15:10

11-SHET STARTUESE

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

Premier League

Ole lë Sanchon në bankë, befason me sulmuesin

14/08/21 @ 12:38

E FUNDIT

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

Premier League/La Liga

Real Madrid përgënjeshtëron ndërrimin e ligës!

14/08/21 @ 12:20

PREMIER LEAGUE

Fitorja historike e Brentfordit, befasojnë Arsenalin

Premier League

Fitorja historike e Brentfordit, befasojnë Arsenalin

13/08/21 @ 22:53

KOLUMNE

5 për fundjavë! - e para e sezonit

Premier League/La Liga/Analiza

5 për fundjavë! - e para e sezonit

13/08/21 @ 15:43

CHELSEA

Lukaku rekord transfer i Chelseat

Premier League/Transfere

Lukaku rekord transfer i Chelseat

12/08/21 @ 19:09


 
Të gjitha lajmet nga Premier League