Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DOC SERIES

Ramos në dokumentar: Kemi vuajtur nga Messi

Ramos në dokumentar: Kemi vuajtur nga Messi


8 April, 2021 @15:25

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos, beson se po të mos ishte Leo Messi te Barcelona, ekipi i tij do të fitonte shumë më shumë tituj në vitet e kaluara.

Ramos ka pranuar se Messi ka bërë që Real Madridi të vuajë në vitet e kaluara dhe argjentinasi ka qenë “telash” i vërtetë për los Blancos.

“Kemi vuajtur nga Messi gjatë viteve të kaluara. Ndoshta, mos ta kishte pasur atë Barcelona ne do të fitonim shumë më shumë tituj. Kemi pasur Barcelonën më të mirë në histori dhe Jose Mourinhon trajner, por ka qenë jashtëzakonisht vështirë. Ne atëherë nuk fitonim shumë dhe kjo shkaktonte tension te secili,” është cituar të ketë thënë Ramos në dokumentarin “The Legend of Sergio Ramos” shkruan Goal.com sot.


FUTSALL

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

Futsall Superliga/Kombëtarja

Dështon udhëtimi i kombëtares së Shqipërisë në Ukrainë

08/04/21 @ 15:05

BIANCONERI

E ardhmja e Moratës në duart e Juves

Serie A/La Liga/Transfere

E ardhmja e Moratës në duart e Juves

08/04/21 @ 13:02

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Bayern - Paris

Champions League

Notat e futbollistëve: Bayern - Paris

07/04/21 @ 23:19

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Porto - Chelsea

Champions League

Notat e futbollistëve: Porto - Chelsea

07/04/21 @ 23:15

EL CLASICO

Mësohet referi kryesor i El Clássicos

La Liga

Mësohet referi kryesor i El Clássicos

08/04/21 @ 12:58

BAYERN 2-3 PARIS

Mbappe e Neymar shkëlqejnë, PSG me avantazh ndaj kampionit

Champions League

Mbappe e Neymar shkëlqejnë, PSG me avantazh ndaj kampionit

07/04/21 @ 22:57

FINALJA E CHL

Finalja e Ligës së Kampionëve zhvendoset në Wembley?

Champions League

Finalja e Ligës së Kampionëve zhvendoset në Wembley?

09/05/21 @ 20:30

SUPERLIGA EVROPIANE

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

Champions League/Europa League

Barça, Juve e Real me dënime më të ashpra, të tjerët arrijnë akord me UEFA-në

07/05/21 @ 20:51

REAL MADRID

Hazard shpjegon situatën

Champions League/La Liga

Hazard shpjegon situatën

07/05/21 @ 14:24

TRAJNERI I PARË ME KËTË ARRITJE

Arritje historike për Thomas Tuchelin

Champions League/Premier League

Arritje historike për Thomas Tuchelin

05/05/21 @ 23:31

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Chelsea - Real Madrid

Champions League

Notat e futbollistëve: Chelsea - Real Madrid

05/05/21 @ 23:22

CHELSEA 2-0 REAL MADRID

Pas 9 vitesh, Chelsea arrin finalen e tretë

Champions League

Pas 9 vitesh, Chelsea arrin finalen e tretë

05/05/21 @ 22:58

11-SHET

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid

Champions League

Formacionet zyrtare: Chelsea - Real Madrid

05/05/21 @ 20:06

PERCAKTOHET REFERI

Daniele Orsato refer i ndeshjes Chelsea - Real Madrid

Champions League/Premier League/La Liga

Daniele Orsato refer i ndeshjes Chelsea - Real Madrid

05/05/21 @ 14:46

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Man City - PSG

Champions League

Notat e futbollistëve: Man City - PSG

04/05/21 @ 23:42

MAN CITY 2-0 PSG

Mahrez i sjell finalen historike Man Cityt

Champions League

Mahrez i sjell finalen historike Man Cityt

04/05/21 @ 22:58


 
Të gjitha lajmet nga Champions League