Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRENTFORD 1-2 NORWICH

Rashica 95’ në fitoren e parë të stinorit

Rashica 95’ në fitoren e parë të stinorit


6 November, 2021 @18:02

Futbollisti i Kosovës, Milot Rashica, ka qenë startues dhe ka luajtur për 95 minuta për ekipin e tij Norwich City, në fitoren e parë të skuadrës të shënuar këtë stinor në Premier Ligë.

Norwich City këtë stinor iu rikthye Premier Ligës, ndërsa fitorja e parë e skuadrës erdhi në xhiron e njëmbëdhjetë duke e mposhtur Brentfordin jashtë 1-2 [Henry 60 - Normann 6, Pukki 29p.].

Me këtë fitore Norwich ka dalë përkohësisht nga fundi i tabelës, duke ia lënë fundin Newcastle Unitedit.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League