Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drenica - Ulpiana

Formacionet zyrtare: Drenica - Ulpiana


6 November, 2021 @12:20

Publikohen formacionet zyrtare të Drenicës dhe Ulpianës.

DRENICA: Kaloshi, Thaqi, Passamani, Qaqi, Jashari, Mëziu, Abazi, Lushtaku, Dos Santos, Veliqi, Zabergja.

ULPIANA: Ajeti, Shkalla , Rapuca, Makolli, Shala, Qerimi, Mustafa, Rezi, Iran, Selimi, Santos


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga