Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Ray Parlour: Aubameyang do të luante në ekipin e ‘Invincibles’

Foto: Aubameyang

Ray Parlour: Aubameyang do të luante në ekipin e ‘Invincibles’


18 February, 2021 @17:40

Legjenda e Arsenalit, Ray Parlour ka folur për sulmuesin gabonez Pierre-Emerick Aubameyang.

Pavarësisht se Aubameyang ka shënuar vetëm 8 gola këtë sezon, Parlour e ka vlerësuar shumë lartë duke thënë se Auba do të mund të luante edhe në ekipin e ‘Invincibles’, ekip ky që e fitoi titullin e Premier League pa asnjë humbje.

“Ai është shumë i mirë në rastet një kundër një, ai humb shumë pak raste”, tha Parlour për TalkSport.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League