Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FLETA MUSAJ

Nga A&N te Mitrovica, Fleta Musaj përforcim te minatoret

Foto: KFF Mitrovica/fb

Nga A&N te Mitrovica, Fleta Musaj përforcim te minatoret


18 February, 2021 @13:10

Skuadra kampione në konkurrencë të futbollit femror në Kosovë, KFF Mitrovica, ka bërë të ditur sot se ka arritur marrëveshje me futbollisten Fleta Musaj.

Musaj është përforcimi i fundit i ekipit të minatoreve, ndërsa deri tash ajo ka qenë pjesë e ekipit prizrenas, A&N.

Me ardhjen e Musajt, KFF Mitrovica pritet të vazhdojë edhe më fuqishëm kandidaturën për titull kampioni në Kosovë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë