Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LIGUE 1

PSG cakton çmimin e Mbappes

PSG cakton çmimin e Mbappes


18 February, 2021 @12:43

Paris Saint-Germain nuk dëshiron ta shesë Kyliann Mbappen, por në rast se ai vendos të largohet atëherë parisienët do të kërkojnë 200 milionë euro për kartonin e francezit, shkruan TalkSport.

22-vjeçari ishte i pandalshëm në ndeshjen e zhvilluar kundër Barcelonës në Camp Nou në kuadër të Champions League, ai shënoi hat-trick dhe pati paraqitje të jashtëzakonshme e cila ngriti interesimin e shumë klubeve evropiane.

Mbappe ka kontratë me PSG deri në verën e vitit 2022.


HIDHET SHORTI

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

Kupa e Kosovës

Kupa e Kosovës, shorti i plotë i çerekfinales

18/02/21 @ 12:28

PORTO-JUVENTUS, PLAYER RATINGS

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

Champions League

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:28

EVERTON 1-3 MAN CITY

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

Premier League

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

17/02/21 @ 23:21

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

SEVILLA-DORTMUND, PLAYER RATINGS

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

Champions League

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:09

SEVILLA - DORTMUND

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

Champions League

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

17/02/21 @ 23:04

PORTO - JUVENTUS

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

Champions League

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

17/02/21 @ 22:54

LIGUE 1

Elbasan Rashani transferohet në Ligue 1

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Elbasan Rashani transferohet në Ligue 1

16/07/21 @ 21:45

PSG

Zyrtarisht i PSG-së

Ligue 1

Zyrtarisht i PSG-së

14/07/21 @ 20:42

MERKATO

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

10/07/21 @ 13:10

PSG

Pochettino kërkon yllin francez

Premier League/Ligue 1/Transfere

Pochettino kërkon yllin francez

08/07/21 @ 18:40

TRANSFERE

Hakimi ikë për në Paris

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi ikë për në Paris

05/07/21 @ 20:30

LIGUE 1

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

Ligue 1/Transfere

PSG po përgatitet për zyrtarizimin e 3 yjeve

04/07/21 @ 22:56

LIGUE 1

Marseille transferon Cengiz Underin

Ligue 1

Marseille transferon Cengiz Underin

04/07/21 @ 17:40

TRANSFERE

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

Mundësi e mirë për lojtarët e ‘lirë’

03/07/21 @ 17:40

PSG

Mbappe drejt largimit?

Ligue 1

Mbappe drejt largimit?

01/07/21 @ 20:31

MEDIA TALK

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

Serie A/Ligue 1/Transfere

Hakimi tek PSG, por jo vetëm

18/06/21 @ 00:20


 
Të gjitha lajmet nga Ligue 1