Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PORTO-JUVENTUS, PLAYER RATINGS

Porto-Juventus, notat e futbollistëve

Foto: uefa.com

Porto-Juventus, notat e futbollistëve


17 February, 2021 @23:28

Porto ka kapur një epërsi për ndeshjen e kthimit ndaj Juventusit, që shihet si favorit për kalim tutje në çerekfinale.

Portugezët fituan 2-1, duke pranuar gol nga Chiesa 8 minuta para fundit të ndeshjes, por sonte ekipi tregoi që mundet t’i bëj ballë juventinëve, ndërsa më i miri sipas Eurosportit ka qenë Moussa Marega.

NOTAT E FUTBOLLISTËVE:

Porto: Marchesin 6, Manada 7, Mbemba 6, Pepe 6, Zaldu 6, Uribe 6, Sergio Oliveira 7, Corona 6, Otavio 6, Marega 7, Taremi 7.. REZ: Loum N/A, Luis Diaz 5, Grujic 5, Francisco Conceicao N/A

Juventus: Szczesny 6, Alex Sandro 6, Chiellini 5, De Ligt 6, Danilo 6, Bentancur 4, Rabiot 6, McKennie 5, Chiesa 6, Kulusevski 6, Ronaldo 6.. REZ: Morata 6, Demiral 6, Ramsey 5.

GOLAT e NDESHJES dhe RAPORTI


EVERTON 1-3 MAN CITY

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

Premier League

E 17-ta me radhë, dallimi 10 pikë

17/02/21 @ 23:21

LIGUE 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

Ligue 1

Marseille fiton pas 7 ndeshjeve

17/02/21 @ 23:15

SEVILLA-DORTMUND, PLAYER RATINGS

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

Champions League

Sevilla-Dortmund, notat e futbollistëve

17/02/21 @ 23:09

SEVILLA - DORTMUND

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

Champions League

Haaland i jep avantazhin Dortmundit para ndeshjes së kthimit

17/02/21 @ 23:04

PORTO - JUVENTUS

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

Champions League

Porto kap avantazhin ndaj Juventusit

17/02/21 @ 22:54

TRANSFER

Kane mund të bashkohet me Pochettino

La Liga

Kane mund të bashkohet me Pochettino

17/02/21 @ 22:20

PREMIER LEAGUE

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

Premier League

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

17/02/21 @ 21:55

LA LIGA

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

La Liga

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

17/02/21 @ 21:29

DUELI I KTHIMIT, PA SHIKUES

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

FFK Superliga/Champions League

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

09/07/21 @ 17:02

CHAMPIONS LEAGUE

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim

Champions League

Teutës i nevojitet “mrekullia” për kualifikim

07/07/21 @ 21:05

TEUTA - SHERIFF, LINE UPS

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

FSHF Kategoria Superiore/Champions League

Teuta i del me këtë 11-she përballë Sheriffit

07/07/21 @ 18:20

FERENCVAROS vs PRISHTINA

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

FFK Superliga/Champions League

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

06/07/21 @ 20:08

PRISHTINA @ UCL

Plisat: Shihemi në shesh

FFK Superliga/Champions League

Plisat: Shihemi në shesh

06/07/21 @ 16:40

FORMACIONET ZYRTARE

11-shet startuese: Ferencvaros-Prishtina

FFK Superliga/Champions League

11-shet startuese: Ferencvaros-Prishtina

06/07/21 @ 16:34

BASTORET

Prishtina, pamundur ndaj Ferencavarosit

FFK Superliga/Champions League

Prishtina, pamundur ndaj Ferencavarosit

06/07/21 @ 16:22

SHERIF KALLAKU

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

Champions League/International/Transfere

Futbollisti i kombëtares, rikthehet te Teuta

06/07/21 @ 14:00

TRANSMETUESI

Këtu ndiqni direkt Ferencavros-Prishtina

FFK Superliga/Champions League

Këtu ndiqni direkt Ferencavros-Prishtina

06/07/21 @ 13:48

ZEKIRIJA RAMADANI

Këta janë treshja e rrezikshme e Ferencvarosit

FFK Superliga/Champions League

Këta janë treshja e rrezikshme e Ferencvarosit

06/07/21 @ 13:05


 
Të gjitha lajmet nga Champions League