Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Kane mund të bashkohet me Pochettino

Foto: Harry Kane

Kane mund të bashkohet me Pochettino


17 February, 2021 @22:20

Sulmuesi Harry Kane mund të bashkohet me ish-trajnerin e tij Mauricio Pochettino, por këtë herë tek PSG, shkruan mediumi TalkSport.

Një gazetar i TalkSport ka shkruar: “Imagjinojeni Mbappe, Neymar dhe Kane”, dhe sipas tij kjo është e mundur pasi Pochettino dhe Kane kanë bashkëpunuar edhe më herët tek Tottenham Hotspur.

Kane ka qenë njëri nga sulmuesit më të mirë në Premier League viteve të fundit, por mos ngritja e ndonjë trofeu deri në moshën 27 vjeçare mund ta bëjë të mendojë largimin dhe raportet e mira me Poch mund ta sjellin një transfer të mundshëm.


PREMIER LEAGUE

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

Premier League

Burnley e Fulham pa humbje përsëri

17/02/21 @ 21:55

LA LIGA

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

La Liga

Bardhi shënon, Llorente shpëton pikën

17/02/21 @ 21:29

SHQIP NË BOTË

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

International/Sportistë shqiptarë në botë

4 gola nga shqiptarët në një ndeshje, Basel eliminohet

17/02/21 @ 20:38

TRANSFER

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

Premier League/Serie A/Transfere

Everton pritet të bëjë ofertë për Rabiot

17/02/21 @ 20:31

TRANSFER

Sevilla interesohet për Minamino

Premier League/La Liga/Transfere

Sevilla interesohet për Minamino

17/02/21 @ 20:08

SHQIP NË BOTË

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

Kombëtarja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Roshi del në stërvitjen e parë te Diosgyori

17/02/21 @ 20:06

PREMIER LEAGUE

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

Premier League

Son thotë se nuk është koha të flitet për kontratë

17/02/21 @ 20:01

11-SHET

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

Champions League

Formacionet zyrtare: Porto - Juventus

17/02/21 @ 20:00

11-SHET

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

Champions League

Formacionet zyrtare: Sevilla - Dortmund

17/02/21 @ 19:54

VIDEO

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Enis Bardhi shënon ndaj Atletico Madridit

17/02/21 @ 19:54

REAL MADRID

Perez sqarohet për përgjimet

La Liga/International

Perez sqarohet për përgjimet

14/07/21 @ 15:10

MIQËSORE

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

Serie A/La Liga

Real Madrid e Milan caktojnë miqësoren parasezonale

13/07/21 @ 17:00

BARCELONA

Ansu Fati në fazën e rehabilitimit deri në gusht

La Liga

Ansu Fati në fazën e rehabilitimit deri në gusht

13/07/21 @ 12:25

REAL MADRID

Benzema afër renovimit

La Liga

Benzema afër renovimit

13/07/21 @ 12:00

ATLETICO MADRID

Simeone insiston për sulmuesin e Interit

La Liga/Transfere

Simeone insiston për sulmuesin e Interit

11/07/21 @ 19:10

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Premier League/La Liga/Transfere

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

11/07/21 @ 15:10

BARCELONA

3 lojtarë në shitje  për kontratën e Messit

La Liga/Transfere

3 lojtarë në shitje për kontratën e Messit

11/07/21 @ 14:00

MERKATO

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

Serie A/Ligue 1/La Liga/Transfere

Camano: Ëndërrojmë që Achraf të kthehet në Real Madrid

10/07/21 @ 13:10

LA LIGA

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

La Liga

Zyrtare: Simeone vazhdon kontratën me Altetico Madrid

08/07/21 @ 19:32

REAL MADRID

Nacho Fernandez ka rinovuar kontratën

La Liga

Nacho Fernandez ka rinovuar kontratën

08/07/21 @ 17:45


 
Të gjitha lajmet nga La Liga