Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin


1 June, 2021 @14:07

Real Madridi javë më parë mbeti pa trajner, pas largimit të Zinedine Zinade.

Sipas gaztarit Fabrizio Romano, Real Madridi është në bisedime me Evertonin për ish-trajnerin Carlo Ancelotti.

Ancelotti është kandidati kryesor për kryetarin Florentino Perez.

Trajneri italian ishte pjesë e Real Madridit në vitin 2013 dhe ka fituar Ligën e Kampionëve, Superkupën, Kupën Botërore të klubeve dhe Copa del Rey.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga