Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FOTO / FSHF

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë


31 May, 2021 @22:25

Vllaznia duke e mposhtur Skënderbeun me rezultat 0-1, e fitoi Kupën e Shqipërisë.

Goli i vetëm në ndeshje erdhi në minutën e 39’ nga Da Silva.

Në minutën e 86’, Vangjel Zguro është ndëshkuar me karton të kuq te Skënderbeu.

Vllaznia pas 13 viteve e fiton Kupën e Shqipërisë.

Kjo ndeshje është luajtur në praninë e 1000 tifozëve.


TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

MIQËSORE

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë

International

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë

31/05/21 @ 21:30

NGA KONFERENCA

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

Përfaqësuesja

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

31/05/21 @ 21:12

GJILANI

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

FFK Superliga/Transfere

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

31/05/21 @ 20:53

GJILANI

Gjilani vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Gjilani vazhdon me kapitenin

31/05/21 @ 20:41

KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos

Përfaqësuesja

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos

31/05/21 @ 20:30

SERIE A MVP

Lukaku, MVP i Serie A-së

Serie A

Lukaku, MVP i Serie A-së

31/05/21 @ 19:02

SERIE A MVP

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

Serie A

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 18:59

ZYRTARE

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Godet Vllaznia, transferon Liridon Latifin

01/07/21 @ 18:21

SUPERIORE

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

FSHF Kategoria Superiore

Shqipëri, data e fillimit të Superiores

28/06/21 @ 15:41

ARBËR ÇYRBJA

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Vazhdojnë përforcimet te anëtari i ri i Superiores

19/06/21 @ 18:26

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore