Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë


31 May, 2021 @21:30

Skuadra e Guinesë, sot luajti me Turqinë ndeshje miqësore.

Kundërshtari i Kosovës, Guinea, ka barazuar 0-0 kundër Turqisë.

Guineja do të luajë ndeshje miqësore me Kosovën më 8 qershor.


NGA KONFERENCA

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

Përfaqësuesja

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

31/05/21 @ 21:12

GJILANI

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

FFK Superliga/Transfere

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

31/05/21 @ 20:53

GJILANI

Gjilani vazhdon me kapitenin

FFK Superliga

Gjilani vazhdon me kapitenin

31/05/21 @ 20:41

KOSOVA

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos

Përfaqësuesja

Kosova zhvillon stërvitjen e fundit para miqësores kundër San Marinos

31/05/21 @ 20:30

SERIE A MVP

Lukaku, MVP i Serie A-së

Serie A

Lukaku, MVP i Serie A-së

31/05/21 @ 19:02

SERIE A MVP

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

Serie A

Ronaldo, sulmuesi më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 18:59

SHQIPËRIA

Publikohen fanellat e reja të Shqipërisë

Kombëtarja

Publikohen fanellat e reja të Shqipërisë

31/05/21 @ 18:44

EURO 2020

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

Evropiani

Zeqiri i tha “jo” Kosovës, Zvicra i thotë “jo” Zeqirit

31/05/21 @ 18:34

SERIE A MVP

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A

Serie A

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 17:24

SERIE A MVP

Nico Barella, mesfushori më i mirë në Serie A

Serie A

Nico Barella, mesfushori më i mirë në Serie A

31/05/21 @ 17:17

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Suedia-Sllovakia

18/06/21 @ 17:01

SUEDIA 1-0 SLLOVAKIA

Me fitore, Suedia merr lidershipin

Evropiani/International

Me fitore, Suedia merr lidershipin

18/06/21 @ 16:46

COPA AMERICA 2021

Blick: Neymar si Xhaka

International

Blick: Neymar si Xhaka

18/06/21 @ 11:49

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Austria

17/06/21 @ 23:16

HOLANDA 2-0 AUSTRIA

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

Evropiani/International

Holanda bindëse, siguron të tetën e finales

17/06/21 @ 22:53

UKRAINA 2-1 MAQEDONIA VERIORE

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

Evropiani/International

Pas 6 humbjeve radhazi, Ukraina arrin fitore në EURO

17/06/21 @ 16:57

DANIMARKA

Letra publike e kapitenit Kjaer

Evropiani/International

Letra publike e kapitenit Kjaer

17/06/21 @ 15:00

PAS SULMIT

Erikseni në operim, do të ketë ICD

Evropiani/Serie A/International

Erikseni në operim, do të ketë ICD

17/06/21 @ 12:06

TRANSFERI

Bujar Shabani kalon te Shkupi

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Bujar Shabani kalon te Shkupi

17/06/21 @ 11:01

ROBERTO MANCINI

I detyruam të gabojnë

Evropiani/International

I detyruam të gabojnë

16/06/21 @ 23:30


 
Të gjitha lajmet nga International