Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A MVP

Lukaku, MVP i Serie A-së

Foto: Serie A

Lukaku, MVP i Serie A-së


31 May, 2021 @19:02

Sulmuesi i Interit, Romelu Lukaku, është shpallur lojtari më i mirë i stinorit në Serie A.

Me atletizmin dhe teknikën e tij, ai ka qenë protagonist duke shënuar 24 gola e dhuruar 11 asiste në rrugën e Interit drejt titullit kampion.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A