Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A MVP

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A

Foto: Serie A

Cristian Romero, mbrojtësi më i mirë në Serie A


31 May, 2021 @17:24

Mbrojtësi i Atalantas, Cristian Romero, është shpallur mbrojtësi më i mirë në Serie A për stinorin 2020/21.

23 vjeçari ka zhvilluar 31 paraqitje me Atalantan këtë stinor, dhe me performancën e tijë fantastike ka ndihmuar klubin e tij ta sigurojë një vend në Ligën e Kampionëve në stinorin e ardhshëm.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A