Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

U23 MVP

Dušan Vlahović, lojtari më i mirë U23 në Serie A

Foto: Serie A

Dušan Vlahović, lojtari më i mirë U23 në Serie A


31 May, 2021 @16:55

Sulmuesi i Fiorentinas, Dušan Vlahović, është shpalluar lojtari më i ri nën moshën 23 vjeç në Serie A.

21 vjeçari ka kaluar një stinor fantastik me Fiorentinan, duke shënuar 21 herë në 37 paraqitje.

 


 
Të gjitha lajmet nga Serie A