Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm


1 June, 2021 @11:41

Nënkampioni i La Ligas, Real Madrid, sot ka prezentuar fanellat e reja për stinorin e ardhshëm.

Më poshtë mund ta shikoni fanellat e reja të Real Madridit.


 
Të gjitha lajmet nga La Liga