Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BARCELONA

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City

Barcelona rikthen ish-lojtarin nga City


1 June, 2021 @11:59

Barcelona sot ka zyrtarizuar edhe transferimin e dytë për sezonin 2021/22.

Pas Kun Agueros, Barca e shtoi në skuadrës edhe Eric Garcian.

Mbrojtësi spanjoll ka nënshkruar kontratë 5 vjeçare me Barcelonën, derisa kaluzola e lirimit të tij është vendosur të jetë 400 milionë euro ka bërë të ditur klubi.

Eric Garcia ka qenë edhe më herët pjesë e Barcelonës, që kaluajtur te të rinjët gjatë viteve 2008-2017.

a


REAL MADRID

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

La Liga

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

01/06/21 @ 11:41

DYSHJA E AARAUT

Aarau me lajm special për dyshen që u ftua nga Kosova

Përfaqësuesja/International/Sportistë shqiptarë në botë

Aarau me lajm special për dyshen që u ftua nga Kosova

01/06/21 @ 11:20

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

MIQËSORE

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë

International

Kundërshtari i Kosovës barazon me Turqinë

31/05/21 @ 21:30

NGA KONFERENCA

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

Përfaqësuesja

Challandes tregon pse nuk i ftoi Berishën dhe Zhegrovën

31/05/21 @ 21:12

GJILANI

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

FFK Superliga/Transfere

Gjilani nuk ndalet, +3 vjet me Kqikun

31/05/21 @ 20:53

REAL MADRID

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

La Liga

Zyrtare: Sergio Ramos largohet nga Real Madridi

16/06/21 @ 21:53

ZYRTARE

Barcelona rikthen Emersonin

La Liga

Barcelona rikthen Emersonin

02/06/21 @ 20:27

MEDIA TALK

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

La Liga/Transfere

A do ta nënshkruajë kontratën e re?

02/06/21 @ 11:13

ZYRTARE

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga

ZYRTARE: Ancelotti rikthehet në Real Madrid

01/06/21 @ 19:01

REAL MADRID

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

La Liga

Real Madrid në bisedime me ish-trajnerin

01/06/21 @ 14:07

REAL MADRID

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

La Liga

Real Madrid prezenton fanellat për stinorin e ardhshëm

01/06/21 @ 11:41

BARCELONA

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

La Liga

Aguero i Barçës, me klauzolë 9-shifrore

31/05/21 @ 16:14

REAL MADRID

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

La Liga/Transfere

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

28/05/21 @ 18:15

REAL MADRID

ZYRTARE: Largohet Zidane

La Liga/International/Transfere

ZYRTARE: Largohet Zidane

27/05/21 @ 12:08

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

Europa League/Premier League/La Liga

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

27/05/21 @ 00:37


 
Të gjitha lajmet nga La Liga