Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUPERLIGA

Referët e xhiros së fundit në Superligë

Referët e xhiros së fundit në Superligë


21 May, 2021 @21:57

Sezoni 2020/21 në Superligën e Kosovës në futboll, përfundon me ndeshjet e fundit që do të luhen të dielën.

FFK-ja ka caktuar referët për pesë ndeshjet që do të zhvillohen në xhiron 36 të Superligës.

23.05.2021

15:00 Prishtina - Ballkani (Mervan Bejtullahu, Alban Ejupi, Gzim Mehmeti, Valbon Hoxha)
15:00 Besa - Gjilani (Bardh Ajeti, Lumturije Muhadri, Pashtrik Burrniku, Arben Halilaj)
15:00 Trepça’89 - Drenica (Besfort Kasumi, Visar Kelmendi, Bashkim Hyseni, Mentor Ajeti)
15:00 Llapi - Feronikeli (Genc Nuza, Imran Kabashi, Fatlum Jashari, Vigan Ibërdemaj)
15:00 Drita - Arbëria (Visar Kastrati, Granit Hyseni, Meriton Berisha, Alban Shala).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga