Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BRAZIL

Shkarkohet Dunga

Shkarkohet Dunga


14 June, 2016 @20:24

Menjëherë pas eliminimit nga Copa America, Brazili e ka shkarkuar trajnerin Carlos Dunga. Lajmi vjen 2 ditë pas turpërimit që Brazili e pësoi, duke mbetur pas Ekuadorit e Perusë dhe duke u eliminuar nga faza grupore e Copa America

“Me lojtarët që posedon, kalimi i grupeve duhet të ishte diçka e thjeshtë.” - ishte arsyetimi i Federatës Braziliane për shkarkimin e trajnerit Dunga.


LOJAL NDAJ KLUBIT

Shala vazhdon me Gjilanin

FFK Superliga/Transfere

Shala vazhdon me Gjilanin

14/06/16 @ 20:09

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Portugali-Islandë

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Portugali-Islandë

14/06/16 @ 20:05

GRUPI F

Pas 44 viteve rikthehen me fitore

UEFA Euro 2016

Pas 44 viteve rikthehen me fitore

14/06/16 @ 19:57

EURO2016

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen

UEFA Euro 2016

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen

14/06/16 @ 19:41

KOMBËTARJA

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

14/06/16 @ 18:29

SUPERLIGA

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

FFK Superliga

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

14/06/16 @ 18:19

QUARTER FINALS

Çifti i parafundit çerekfinal, pas 14 golave

Evropiani/International

Çifti i parafundit çerekfinal, pas 14 golave

29/06/21 @ 01:03

STAR OF THE MATCH

Lojtari i ndeshjes, Granit Xhaka

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lojtari i ndeshjes, Granit Xhaka

29/06/21 @ 00:27

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Zvicra

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Notat e futbollistëve: Franca-Zvicra

29/06/21 @ 00:20

TALENTI

Talenti 16-vjeçar shqiptar, nënshkruan dy kontrata me skuadrën zvicerane

International/Sportistë shqiptarë në botë

Talenti 16-vjeçar shqiptar, nënshkruan dy kontrata me skuadrën zvicerane

28/06/21 @ 17:26

NUNO ESPIRITO SANTO

Drejt Turqisë?

International

Drejt Turqisë?

28/06/21 @ 11:41

GRUPI B - COPA AMERICA 2021

Ekuadori ndalë serinë e Brazilit për tu kualifikuar

International

Ekuadori ndalë serinë e Brazilit për tu kualifikuar

28/06/21 @ 11:18

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

27/06/21 @ 21:10

ZYRTARE

Formacionet startuese: Holanda-Çekia

Evropiani/International

Formacionet startuese: Holanda-Çekia

27/06/21 @ 16:49

ZYRTARE

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

23/06/21 @ 13:53

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32


 
Të gjitha lajmet nga International