Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2016

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen

Foto: Mirror

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen


14 June, 2016 @19:41

Edhe pse u kërcënuan me largim nga gara nëse përleshjet mes fansave vazhdojnë, gjakrat në Francë nuk po qetësohen. Këtë radhë në Lille tifozët anglezë dhe uellsianë ishin pjesë e një përleshjeje me tifozë rusë dhe nga kjo pasuan arrestimet.

Sipas raporteve nga Sky Sports, 2 tifozë rusë janë arrestuar, ndërsa ky rast mund të krijojë edhe më tepër probleme për kombëtarët përkatëse, të cilat veçse kanë marrur vërejtjen e parë.


KOMBËTARJA

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

14/06/16 @ 18:29

SUPERLIGA

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

FFK Superliga

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

14/06/16 @ 18:19

MERKATO

Llapi forcon sulmin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Llapi forcon sulmin

14/06/16 @ 18:09

EURO2016

Hungarezi thyen rekordin

UEFA Euro 2016

Hungarezi thyen rekordin

14/06/16 @ 17:59

MERKATO

Përforcohet West Hami

Premier League/Transfere

Përforcohet West Hami

14/06/16 @ 17:20

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

14/06/16 @ 17:10

HAJVALIA

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

FFK Superliga

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

14/06/16 @ 16:34

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

ISH TRAJNERI KUQEZI

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

FSHF Kategoria Superiore/Kombëtarja/UEFA Euro 2016

De Biasi ngushëllon Shqipërinë

26/11/19 @ 17:09

EURO 2024

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

UEFA Euro 2016

Gjermania dhe Turqia, në fazën e fundit

27/07/18 @ 10:00

SHQIPËRIA NË EURO2016

1 vit nga nata historike!

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

1 vit nga nata historike!

11/10/16 @ 16:31

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

International/UEFA Euro 2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

08/10/16 @ 12:26

UEFA NJOFTON

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

UEFA Euro 2016

Përfitime për klubet që dërguan lojtarë në EURO2016

10/09/16 @ 13:20

TOP 10 PLAYERS

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

Champions League/Europa League/UEFA Euro 2016

10 lojtarë në garë për të mirin e UEFA-së

18/07/16 @ 15:01

SHEVA

Shevchenko përballë Kosovës

Russia 2018/Përfaqësuesja/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shevchenko përballë Kosovës

15/07/16 @ 16:00

BELGJIKË

Shkarkohet Wilmots

Russia 2018/International/UEFA Euro 2016/Transfere

Shkarkohet Wilmots

15/07/16 @ 15:38

EURO2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

UEFA Euro 2016

Gera mposht Shaqirin për golin më të bukur

13/07/16 @ 16:08


 
Të gjitha lajmet nga UEFA Euro 2016