Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

LOJAL NDAJ KLUBIT

Shala vazhdon me Gjilanin

Foto: KF Gjilani Facebook

Shala vazhdon me Gjilanin


14 June, 2016 @20:09

Mbrojtësi nga Rahoveci, Arbër Shala, ka vazhduar edhe për të katërtin vit kontratën me skuadrën e Gjilanit.

Njoftimin e ka bërë të ditur faqja zyrtare e Gjilanit në Facebook pak më parë, ndërsa Shala njihet si mbrojtësi i ashpër i Superligës.

Ai ka marrë nëntë herë karton të verdhë dhe tre herë të kuqin gjatë stinorit të kaluar te Gjilani.


GRUPI F

Pas 44 viteve rikthehen me fitore

UEFA Euro 2016

Pas 44 viteve rikthehen me fitore

14/06/16 @ 19:57

EURO2016

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen

UEFA Euro 2016

Arrestime në Lille, përleshjet nuk ndalen

14/06/16 @ 19:41

KOMBËTARJA

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Agjenda e pasdites për Kombëtaren

14/06/16 @ 18:29

SUPERLIGA

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

FFK Superliga

Trepça ‘89 në turne ndërkombëtar

14/06/16 @ 18:19

MERKATO

Llapi forcon sulmin

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Llapi forcon sulmin

14/06/16 @ 18:09

EURO2016

Hungarezi thyen rekordin

UEFA Euro 2016

Hungarezi thyen rekordin

14/06/16 @ 17:59

MERKATO

Përforcohet West Hami

Premier League/Transfere

Përforcohet West Hami

14/06/16 @ 17:20

GRUPI F

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

UEFA Euro 2016

Formacionet zyrtare: Austri-Hungari

14/06/16 @ 17:10

HAJVALIA

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

FFK Superliga

Edhe tre nënshkrime te Hajvalia

14/06/16 @ 16:34

STADE VELODROME

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Marseille gati për ndeshjen Francë-Shqipëri

14/06/16 @ 16:09

MIQËSORE

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Rivera shkëlqen, Llapi triumfon ndaj Ramiz Sadikut

31/07/21 @ 20:29

PRISHTINA

Prishtina liron lojtarin Muça

FFK Superliga/Transfere

Prishtina liron lojtarin Muça

31/07/21 @ 20:19

PREMTUES

Arlind Shabani te Prishtina

FFK Superliga/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Arlind Shabani te Prishtina

31/07/21 @ 15:53

LLOGARITË E SKUADRAVE

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

Conference League/FFK Superliga

Sa përfituan Drita e Llapi nga garat evropiane?

30/07/21 @ 12:33

MBUSHET ARKA

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

Conference League/FFK Superliga/Champions League/Europa League

Përfitimet nga UEFA: Prishtina afro 2 milionëshit

30/07/21 @ 09:59

FEYENOORD - DRITA

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

Conference League/FFK Superliga

Paraqitja fantastike s’mjafton, Drita eliminohet nga Feyenoordi

29/07/21 @ 22:00

CONFERENCE LEAGUE

Prishtina pëson, por kualifikohet

Conference League/FFK Superliga

Prishtina pëson, por kualifikohet

29/07/21 @ 21:54

BALLKANI

Ballkani zyrtarizon mbrojtësin e Teutës

FFK Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Ballkani zyrtarizon mbrojtësin e Teutës

29/07/21 @ 18:45

PRISHTINA

Qëndrim Zyba operohet me sukses

FFK Superliga

Qëndrim Zyba operohet me sukses

29/07/21 @ 11:29

MIQËSORE

Gjilani fiton miqësoren e fundit kundër Skënderbeut

FFK Superliga

Gjilani fiton miqësoren e fundit kundër Skënderbeut

28/07/21 @ 20:40


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga