Të gjitha lajmet

VËLLAZNIMI

Shtohen problemet, largohet edhe Radoniqi

Shtohen problemet, largohet edhe Radoniqi


17 November, 2020 @19:27

Nuk kanë fund problemet te Vëllaznimi.

Skuadra gjakovare, pasi raportoi që po kalon krizë të thellë financiare dhe pasi që lojtarët kryesorë veçse e bojkotuan një ndeshje, atë ndaj Dukagjinit xhiron e kaluar, përmes një postimi tashmë ka njoftuar opinionin edhe që kryetrajneri Ekrem Radoniqi ka dhënë dorëheqje nga detyra e tij. Dorëheqja e Radoniqit erdhi si pasojë e gjendjes aktuale në klub dhe rezultateve jo të mira së fundi.

TABELAT E LIGËS SË PARË

Në njoftimin e postuar nga skuadra gjakovare shkruhet që stërvitjet momentalisht do të drejtohen nga ndihmësit Luan Tabaku dhe Dahim Xhepa, ndërkohë që kriza e përgjithshme në skuadër vazhdon të jetë e thellë.


MOTI NDËRPREN NDESHJEN

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Bora ndërpren miqësoren Vëllaznimi-Besa

26/01/21 @ 14:09

TRANSFER

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

FFK Liga e parë/Transfere

Taulant Dajaku transferohet te skuadra e Ligës së Parë

26/01/21 @ 12:21

ANTALYA - PËRGATITJET

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

FFK Liga e parë/International

Malisheva mposht të rinjtë e Vorsklës

25/01/21 @ 18:56

TRANSFER

Shabani transferohet te KEK-u

FFK Liga e parë/Transfere

Shabani transferohet te KEK-u

25/01/21 @ 15:07

A&N

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

FFK Liga e parë

A&N shton në skuadër ish-lojtarin e Feronikelit

24/01/21 @ 23:45

MIQËSORE

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

FFK Liga e parë

Drenica mposhtë Tomorin me ish lojtarin e tij

23/01/21 @ 16:48

GJAKOVË

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

FFK Liga e parë

Vëllaznimi shpallë Ambasadorët e nderit

22/01/21 @ 20:18

FAZA PËRGATITORE

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

FFK Liga e parë

Malisheva i bashkohet trendit, zhvendoset në Antalya për përgatitje

22/01/21 @ 18:37

TRANSFER SHOW

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

FFK Liga e parë/Transfere

“Import me shumicë” te Malisheva, nënshkruajnë 7 futbollistë menjëherë!

21/01/21 @ 22:55

VËLLAZNIMI

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

FFK Liga e parë

Vëllaznimi me përforcim nga Anglia

21/01/21 @ 19:27


Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë