Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FERIZAJI

Stadiumi i Ferizajit bëhet shkollë

FOTO / Ferizaji

Stadiumi i Ferizajit bëhet shkollë


20 May, 2021 @15:57

Stadiumi i qytetit të Ferizajit, “Ismet Shabani”, nuk do të jetë në shërbim për t’u luajtur futbolli.

Ferizaji në llogarin e tij zyrtare ka lajmëruar se stadiumi po bëhetë shkollë, derisa kjo po ndodh pa dijeninë e tyre.

Ferizaji e përfundoi stinorin në pozitën e nëntë me 30 pikë në Ligën e Parë.


HALL OF FAME

David Beckham emërohet në Hall of Fame

Premier League

David Beckham emërohet në Hall of Fame

20/05/21 @ 14:23

HALL OF FAME

Lojtari i parë nga Liverpooli në Hall of Fame, Steven Gerrard

Premier League

Lojtari i parë nga Liverpooli në Hall of Fame, Steven Gerrard

20/05/21 @ 14:14

PAS DEKLARATAVE

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

20/05/21 @ 12:26

VENDIMI I KD-së

Delegati dhe zyrtari i ekipit, dënohen nga FFK-ja për lëshimin në Liria-Vëllaznimi

FFK Liga e parë

Delegati dhe zyrtari i ekipit, dënohen nga FFK-ja për lëshimin në Liria-Vëllaznimi

20/05/21 @ 12:21

KOLUMNE

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/Analiza

+5 për fundjavë! - e fundit e sezonit

21/05/21 @ 18:00

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias, “FWA Lojtari i sezonit” në Premier League

Premier League

Ruben Dias, “FWA Lojtari i sezonit” në Premier League

20/05/21 @ 11:21

BURNLEY 0-3 LIVERPOOL

Liverpooli pranë Ligës së Kampionëve

Premier League

Liverpooli pranë Ligës së Kampionëve

19/05/21 @ 23:34

FRANCA 1-0 GJERMANIA

Dy gola të anuluara për fitore

Evropiani/FFK Liga e parë/International

Dy gola të anuluara për fitore

15/06/21 @ 22:45

FERIZAJ

Ferizaji përforcohet me Rusin e Çerkinin

FFK Liga e parë

Ferizaji përforcohet me Rusin e Çerkinin

15/06/21 @ 08:55

TRANSFER

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë

FFK Liga e parë

A&N bënë goditjen e parë, transferon futbollistin e Lirisë

12/06/21 @ 20:35

ISTOGU

Istogu rikthen Fetahun

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu rikthen Fetahun

09/06/21 @ 21:47

ISTOGU

Istogu përforcon sulmin me Granit Arifaj

FFK Liga e parë/Transfere

Istogu përforcon sulmin me Granit Arifaj

09/06/21 @ 21:35

MEGZON VISOKA

Rikthimi i Ferizajit, nis me trajnerin e ri

FFK Liga e parë/Transfere

Rikthimi i Ferizajit, nis me trajnerin e ri

07/06/21 @ 22:56

FERIZAJ

Pas kryetarit, KF Ferizaji emëron edhe drejtorin e ri të klubit

FFK Liga e parë

Pas kryetarit, KF Ferizaji emëron edhe drejtorin e ri të klubit

05/06/21 @ 16:18

DIAR PROKSHI

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Prokshi shqyrton ofertat e skuadrave të interesuara

03/06/21 @ 18:41

LIRIA

Roni Gashi mbetet lojtar i lirë

FFK Liga e parë

Roni Gashi mbetet lojtar i lirë

31/05/21 @ 15:35

2 KORRIKU - BESIKTAS

2 Korriku arrin marrëveshje bashkëpunimi me Besiktasin

FFK Liga e parë

2 Korriku arrin marrëveshje bashkëpunimi me Besiktasin

30/05/21 @ 16:57


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë