Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HALL OF FAME

David Beckham emërohet në Hall of Fame

David Beckham emërohet në Hall of Fame


20 May, 2021 @14:23

Njëri ndër mesfushorët më të mirë të Manchester Unitedit, David Beckham, hyri në mesin e legjendave të Hall of Fame në Premier League.

Beckham gjatë karrierës së tij nuk ka luajtur në ndonjë skuadër tjetër përveç Manchester United. Ai në 265 paraqitj ka shënuar 62 gola derisa ka asistuar 80 herë.

Mesfushori anglez me United ka fituar 6 titull kampioni në Premier League.


HALL OF FAME

Lojtari i parë nga Liverpooli në Hall of Fame, Steven Gerrard

Premier League

Lojtari i parë nga Liverpooli në Hall of Fame, Steven Gerrard

20/05/21 @ 14:14

PAS DEKLARATAVE

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

Kupa e Kosovës/FFK Superliga/FFK Liga e parë

Për deklaratë, gjobë për Dallkun

20/05/21 @ 12:26

VENDIMI I KD-së

Delegati dhe zyrtari i ekipit, dënohen nga FFK-ja për lëshimin në Liria-Vëllaznimi

FFK Liga e parë

Delegati dhe zyrtari i ekipit, dënohen nga FFK-ja për lëshimin në Liria-Vëllaznimi

20/05/21 @ 12:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias, “FWA Lojtari i sezonit” në Premier League

Premier League

Ruben Dias, “FWA Lojtari i sezonit” në Premier League

20/05/21 @ 11:21

BURNLEY 0-3 LIVERPOOL

Liverpooli pranë Ligës së Kampionëve

Premier League

Liverpooli pranë Ligës së Kampionëve

19/05/21 @ 23:34

COPPA ITALIA

Kupa e Juventusit

Serie A

Kupa e Juventusit

19/05/21 @ 23:21

KROACI

Lirim Kastrati e Arijan Ademi fitojnë Kupën e Kroacisë me Dinamo Zagrebin

International/Sportistë shqiptarë në botë

Lirim Kastrati e Arijan Ademi fitojnë Kupën e Kroacisë me Dinamo Zagrebin

19/05/21 @ 22:57

SHQIPËRIA U17

Shqipëria barazon me Bosnjës, Bulku debuton si trajner

Kombëtarja

Shqipëria barazon me Bosnjës, Bulku debuton si trajner

19/05/21 @ 22:41

“E urrej futbollin modern”

Evropiani/Përfaqësuesja/Premier League

“E urrej futbollin modern”

19/06/21 @ 12:30

ANALIZA

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

Premier League/Serie A

Kessie pasardhës i Wijnaldum tek Liverpool?

18/06/21 @ 22:50

TRANSFERE

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

Premier League/La Liga/Transfere

United pas anglezit të Atleticos, problem çmimi

17/06/21 @ 20:20

RAFA BENITEZ

Pritet rikthimi në Premier League

Premier League/Transfere

Pritet rikthimi në Premier League

16/06/21 @ 23:59

STINORI I RI

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

Premier League

Kampioni me Spurs, Arsenali me debutues

16/06/21 @ 10:21

ZYRTARE

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

Premier League/Ligue 1/Transfere

ZYRTARE: PSG transferon mesfushorin e Liverpoolit

10/06/21 @ 15:03

WOLVES

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

Premier League/Transfere

Wolves zyrtarizon trajnerin e ri

09/06/21 @ 11:19

EMILIANO BUENDIA

Rekord transfer nga Aston Villa

Premier League/International/Transfere

Rekord transfer nga Aston Villa

06/06/21 @ 12:00

PREMIER LEAGUE

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

Premier League

Për herë të tretë, Pep Guardiola trajneri i vitit në PL

05/06/21 @ 13:21

PREMIER LEAGUE

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

Premier League

Ruben Dias lojtari i viti në Premier League

05/06/21 @ 12:48


 
Të gjitha lajmet nga Premier League